ورود سه هزار زائر پاکستانی به سیستان‌وبلوچستان ورود سه هزار زائر پاکستانی به سیستان‌وبلوچستان ورود سه هزار زائر پاکستانی به سیستان‌وبلوچستان بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
ورود سه هزار زائر پاکستانی به سیستان‌وبلوچستان ورود سه هزار زائر پاکستانی به سیستان‌وبلوچستان ورود سه هزار زائر پاکستانی به سیستان‌وبلوچستان ورود سه هزار زائر پاکستانی به سیستان‌وبلوچستان ورود سه هزار زائر پاکستانی به سیستان‌وبلوچستان

ورود سه هزار زائر پاکستانی به سیستان‌وبلوچستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: به‌مناسبت فرارسیدن ماه شعبان، سه هزار و ۲۵۰ زائر پاکستانی به‌منظور سفر به عتبات عالیات، از مرز میرجاوه وارد سیستان و بلوچستان شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام محسن مؤمنی‌مقدم، مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با ایکنا  گفت: به‌مناسبت فرارسیدن ماه شعبان، سه هزار و ۲۵۰ زائر پاکستانی به‌منظور سفر به عتبات عالیات، از مرز میرجاوه وارد سیستان و بلوچستان شدند.
وی با بیان اینکه این زوار با ۶۵ دستگاه اتوبوس وارد خاک کشورمان شدند، افزود: زائران پاکستانی شب گذشته در محل زائرسرای امام خامنه‌ای و مسجد پایانه مرزی اسکان یافته و از تمامی خدمات بهداشتی و اسکان بهره‌مند شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بیان کرد: این زوار صبح امروز استان را به مقصد شهرهای زیارتی کشورمان ترک کردند.
وی همچنین با اشاره به ورود زوار در ایام نوروز، اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروزی در مجموع هشت هزار و ۵۱۱ زائر پاکستانی از مرز میرجاوه وارد سیستان و بلوچستان شدند که در بدو ورود، پذیرایی و اسکان یافته و از خدمات طرح آرامش بهاری بهره‌مند شدند.
حجت‌الاسلام مؤمنی‌مقدم گفت: استان سیستان و بلوچستان مبدأ ورود زوار پاکستانی و افغان به کشور است و هر ساله میزبان خیل مشتاقان زیارت ائمه اطهار(ع) هستیم؛ زوار پس از پذیرایی، اسکان موقت و بهره‌مندی از خدمات بهداشتی و فرهنگی، به مسیر سفر زیارتی خود ادامه می‌دهند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران