پروازهای حجاج غرب کشور از طریق فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود پروازهای حجاج غرب کشور از طریق فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود پروازهای حجاج غرب کشور از طریق فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
پروازهای حجاج غرب کشور از طریق فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود پروازهای حجاج غرب کشور از طریق فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود پروازهای حجاج غرب کشور از طریق فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود پروازهای حجاج غرب کشور از طریق فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود پروازهای حجاج غرب کشور از طریق فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود

پروازهای حجاج غرب کشور از طریق فرودگاه کرمانشاه انجام می‌شود

مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: پرواز حجاج استانهای کرمانشاه، ایلام و همدان از طریق فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حامد دارابی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه برای حج تمتع امسال 900 نفر از استان کرمانشاه به سرزمین وحی اعزام می‌شوند، اظهار داشت: برای هر یک از زائران باید 12 کلاس آموزشی برگزار شود.


دارابی افزود: هفت کاروان از استان کرمانشاه، یک کاروان 135 نفره از استان ایلام و یک کاروان 85 نفره از استان همدان از فرودگاه کرمانشاه به سرزمین وحی اعزام می‌شوند و پروازهای حج تمتع امسال طی دو روز انجام خواهد شد.


مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در سال گذشته هزینه اعزام زائران استان به حج تمتع 16 میلیون و 500 هزار تومان بود، عنوان کرد: در استان کرمانشاه سقف هزینه اعزام‌ها 24 میلیون تومان است.


دارابی با اشاره به اینکه این اعزام‌ها در قالب هفت کاروان شامل سه کاروان اهل سنت و چهار کاروان  تشیع انجام می‌شود، اظهار کرد: تعداد زائران شیعه 500  و اهل سنت  400 نفر اعلام شده است و امسال شاهد افزایش ظرفیتهای اعزام به حج تمتع هستیم.


مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه بیان کرد: با تلاش مسئولان اسکان سازمان حج و زیارت ظرفیت مسکن بیشتری متناسب با شأن زائران جمهوری اسلامی ایران فراهم شده است.


وی در باره اعزام زائران به عتبات عالیات گفت:  1200 زائر کرمانشاهی در قالب 32 کاروان از تاریخ 24 اسفندماه سال 97 تا 8 فروردین سال 98 به عتبات اعزام شدند.


وی با اشاره به اینکه زائران در نوروز با هزینه یک میلیون و 900 هزار تا دو میلیون تومان به عتبات اعزام شدند، عنوان کرد: از این به بعد تا قبل از ماه رمضان اعزام زائران با هزینه یک میلیون و 300 هزار تا یک میلیون و 600 هزار تومان انجام خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران