سلاح قلم و بیان برنده تر از سلاح جنگی است

نماینده بعثه مقام معظم رهبری در عراق گفت: سلاح قلم و بیان بلندتر و رساتر از اسلحه نظامی و جنگی است.

حجت الاسلام و المسلمین نجفی روحانی نماینده بعثه مقام معظم رهبری در عراق در برنامه احلی من العسل از دانشجویان خواست: در جنگ فضای مجازی و شبیخون فرهنگی دشمن جنایتکار، با قلم و بیان خود از دین و دیانت حمایت و دفاع نمایند زیرا سلاح قلم و بیان بلندتر و رساتر از اسلحه نظامی است.


نماینده بعثه رهبری در عراق، حکومت مهدوی را حکومت صالحان بر زمین خواند و زیارت امام حسین (ع) را در نیمه شعبان بسیار با فضیلت دانست و گفت: امام حسین برای احیای اسلام علوی و زمینه سازی جامعه برای حرکت به سوی جامعه مهدوی، جان و مال و همه دارایی خود را فدا نمود و باتوجه به اینکه از آن زمان تا امروز زحمات زیادی در این راه کشیده شده است ما نیز در حد توان باید از این ارث انبیاء و اولیای الهی تا پای جان حراست کنیم.


وی در توصیف افراد صالح خاطر نشان ساخت: صالحان افرادی خدا محور و آخرت گرا و ملتزم به امر به معروف و نهی از منکر نمودن و سبقت گیرنده در امور خیر هستند.


حجت الاسلام و المسلمین نجفی روحانی گفت: حکومت اموی در حقیقت حکومت تبهکاران بود که به اسم اسلام به طور دروغین مردم را اغفال کردند و با زور و زر و تزویر مردم را در مقابل صالحان و اسلام علوی تحریک و ترغیب می‌نمودند.


وی با اشاره به اینکه زیارت امام حسین یک فرصت استثنایی است، خاطرنشان ساخت: در این سفر برخی جزو مغبوطین هستند و به جایی می‌رسد که دیگران به حال آنها غبطه می خورند و آرزو می کنند که ای کاش ما هم مثل آنها بودیم و حتی فرشتگان به آنها مباهات می ورزند و برخی نیز به خاطر بی‌توجهی و استفاده نکردن از این فرصت مغبون می‌شوند و خسارت می‌بینند زیرا فرصت بزرگی را از دست می دهند.


 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران