مابه‎التفاوت ویزای عراق به زائران بازگردانده می‎شود مابه‎التفاوت ویزای عراق به زائران بازگردانده می‎شود مابه‎التفاوت ویزای عراق به زائران بازگردانده می‎شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
مابه‎التفاوت ویزای عراق به زائران بازگردانده می‎شود مابه‎التفاوت ویزای عراق به زائران بازگردانده می‎شود مابه‎التفاوت ویزای عراق به زائران بازگردانده می‎شود مابه‎التفاوت ویزای عراق به زائران بازگردانده می‎شود مابه‎التفاوت ویزای عراق به زائران بازگردانده می‎شود

مابه‎التفاوت ویزای عراق به زائران بازگردانده می‎شود

زائرانی که برای سفر به عتبات هزینه ویزای عراق را پرداخت کرده بودند، با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت هزینه پرداختی خود را دریافت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از فارس، ، اواسط فروردین‌ماه سال جاری هزینه ویزای عراق حذف شد و با این امر بخشی از هزینه‌های سفر به عتبات کاهش یافت.


البته نام‌نویسی سفر به عتبات تا ۸ اردیبهشت‌ماه از سال گذشته یعنی پیش از تصویب و اجرای حذف هزینه ویزای عراق صورت گرفته بود و بسیاری از زائران برای ماه‌های رجب و شعبان در کاروان‌های عتبات نام‌نویسی کرده و هزینه این سفر معنوی را پرداخت کرده بودند.


پس از حذف هزینه ویزای عراق از ۱۹ فروردین‌ماه امسال به بعد، تمام زائرانی که در کاروان‌ها پیش از اجرای این امر نام‌نویسی و هزینه ویزا را پرداخت کرده بودند، در انتظار دریافت ما به التفاوت هزینه پرداختی خود بودند.


به گفته مرتضی آقایی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت هزینه ویزای عراق به ۱۱ هزار زائر که در کاروان‌ها نام‌نویسی کرده و هزینه را پرداخت کرده‌اند، تعلق می‌گیرد.


این زائران می‌توانند از امروز ۷ اردیبهشت‌ماه با همراه داشتن کارت ملی به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کرده و هزینه ویزای پرداختی خود برای سفر به عتبات را دریافت کنند.


به گزارش فارس، با حذف هزینه ویزا، ۴۸۶ هزار و ۶۸۰ تومان به زائرانی که هزینه سفر به عتبات با کاروان‌ها را پرداخت کردند، بازگردانده خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران