حجت‌الاسلام والمسلمین گلپایگانی:

هر حلقومی که ندای اختلاف از آن بلند شود، حلقوم شیطان است

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: هرحلقومی که ندای اختلاف از آن بلند شود، حلقوم شیطان و کار ابلیس است، زیرا اتحاد نقش بسیار زیادی در یکپارچگی نظام دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی در آیین تودیع و تکریم نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی که صبح امروز با حضور مسئولان و شخصیت‌های برجسته کشوری در سالن اجتماعات ساختمان حج و زیارت در تهران برگزار شد، گفت: آقای عبدالفتاح نواب شخصیتی شناخته شده‌‌ است و در دورانی که در مکه حضور داشت همه رموز عمره و حج را می‌دانست.
وی با تجلیل از نماینده پیشین ولی فقیه در امور حج و زیارت تصریح کرد: حجت الاسلام والمسلمین قاضی‌عسکر خدمات ارزنده‌ای داشت و در مسئولیت‌های سخت به خوبی از عهده آن‌ها برآمد و با درخواست رهبر معظم انقلاب در مسئولیت‌های گوناگون انجام وظیفه کرد.
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین به موضوع سیل اخیر در کشور اشاره کرد و یادآور شد: گرچه این سیل خسارت‌هایی را به همراه داشت، اما برکاتی را نیز به دنبال این سیل شاهد بودیم که از جمله آن‌ها وحدت میان مردم بود، این یک امتحان الهی بود، البته همه در معرض امتحان هستیم و امیدواریم همیشه از امتحان‌های الهی سربلند بیرون بیاییم.
وی تصریح کرد: هر حلقومی که صدا و ندای اختلاف از آن بلند شود، حلقوم شیطان و کار ابلیس است، زیرا اتحاد نقش بسیار زیاد در یکپارچگی نظام دارد.
حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمدی گلپایگانی یادآور شد: با وجود اینکه در سیل اخیر مردم از برخی مسائل ناراحتند و گلایه دارند، اما در مسئله رهبری همه متحد هستند.
گفتنی است، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، روز گذشته در حکمی حجت‌الاسلام‌‌ والمسلمین سید عبدالفتاح نواب را به‌عنوان نماینده جدید ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی منصوب کردند.
 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران