استواری و مقاومت، تنها راه نجات امت استواری و مقاومت، تنها راه نجات امت استواری و مقاومت، تنها راه نجات امت بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
استواری و مقاومت، تنها راه نجات امت استواری و مقاومت، تنها راه نجات امت استواری و مقاومت، تنها راه نجات امت استواری و مقاومت، تنها راه نجات امت استواری و مقاومت، تنها راه نجات امت

استواری و مقاومت، تنها راه نجات امت

خطیب بعثۀ مقام معظم رهبری در کربلا با ذکر نمونه‌هایی از استقامت مسلمانان صدر اسلام، مقاومت را تنها راه غلبه بر مشکلات و حتی غلبه بر دشمنان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حج، در شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان، جلسۀ سخنرانی با حضور زائران ایرانی به همت بعثۀ مقام معظم رهبری در حرم اباعبدالله الحسین (ع) برگزار شد.


در این مراسم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبر صمدی یزدی، خطیب بعثۀ مقام معظم رهبری در کربلا در ادامۀ تفسیر آیات سورۀ مبارکۀ حجرات گفت: طبق آیۀ پانزدهم این سوره، مؤمن واقعی کسی است که در راه اعتقادات و باورهای دینی خود مقاوم و در برابر حوادث، تهدیدها و تطمیع‌ها استوار باشد.


خطیب بعثۀ مقام معظم رهبری در کربلا با ذکر نمونه‌هایی از استقامت مسلمانان صدر اسلام افزود: مقاومت تنها راه غلبه بر مشکلات و حتی غلبه بر دشمنان است.


وی با ستایش از مقاومت مسلمانان یمن و حزب‌الله لبنان، این مقاومت را درس‌گرفته از مکتب عاشورا برشمرد و تأکید کرد: امروز تنها راه نجات ما مقاومت در برابر قدرت‌های زورگو و زیاده‌خواه است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران