آمادگی مردم عراق برای اسکان 700 هزار زائر ایرانی در اربعین آمادگی مردم عراق برای اسکان 700 هزار زائر ایرانی در اربعین آمادگی مردم عراق برای اسکان 700 هزار زائر ایرانی در اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
آمادگی مردم عراق برای اسکان 700 هزار زائر ایرانی در اربعین آمادگی مردم عراق برای اسکان 700 هزار زائر ایرانی در اربعین آمادگی مردم عراق برای اسکان 700 هزار زائر ایرانی در اربعین آمادگی مردم عراق برای اسکان 700 هزار زائر ایرانی در اربعین آمادگی مردم عراق برای اسکان 700 هزار زائر ایرانی در اربعین

آمادگی مردم عراق برای اسکان 700 هزار زائر ایرانی در اربعین

مسئول طرح لواء الخدمه الحسینی با بیان اینکه این کمیته مردمی بازوی عراقی ستاد بازسازی عتبات ایران است، از آمادگی برای اسکان 700 هزار زائران ایرانی در منازل مردم عراق در اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از ستاد بازسازی عتبات عالیات، حجت‌الاسلام سید حمید حسینی در جلسه هم‌اندیشی کمیته اسکان، تغذیه و جذب نذورات مردمی اربعین حسینی افزود: مردم عراق برای اسکان زائران ایرانی در اربعین حسینی از هم‌اینک آمادگی کامل دارند.
وی ادامه داد: از چند سال گذشته طرح لوای الخدمه الحسینیه در عراق آغاز به کار کرده است که در این طرح بیش از 600 هزار نفر از زائران در خانه‌های مردم مهمان‌دوست عراق در شهرهای کربلا، نجف و کاظمین ساکن شدند.
مسئول طرح لوای الخدمه الحسینیه، اسکان زائران ایرانی در منازل مردم عراقی را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: به‌ منظور اجرای این طرح، افرادی برای هدایت زائران ایرانی در نظر گرفته شده‌اند که اجرای آن موجب مودت و دوستی بیشتر میان دو ملت ایران و عراق خواهد شد.
وی یادآور شد: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته، افزون بر برپایی و پذیرایی از زائران ایرانی در موکب‌های عزاداری، خانه‌های مردم عراقی برای اسکان زائران در این کشور مهیا شده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران