بازدید مسئول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در نجف از صحن حضرت زهرا(س)  بازدید مسئول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در نجف از صحن حضرت زهرا(س)  بازدید مسئول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در نجف از صحن حضرت زهرا(س) بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
 بازدید مسئول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در نجف از صحن حضرت زهرا(س)  بازدید مسئول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در نجف از صحن حضرت زهرا(س)  بازدید مسئول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در نجف از صحن حضرت زهرا(س)  بازدید مسئول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در نجف از صحن حضرت زهرا(س)  بازدید مسئول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در نجف از صحن حضرت زهرا(س)

 بازدید مسئول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در نجف از صحن حضرت زهرا(س)

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در شهر نجف اشرف از صحن حضرت زهرا (س) بازدید کرد و در جریان مراحل پایانی ساخت این مکان مقدس قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع‌رسانی حج از نجف اشرف، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین کاردان مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در شهر نجف اشرف از صحن حضرت زهرا (س) بازدید کرد و در جریان مراحل پایانی ساخت این مکان مقدس قرار گرفت.


گفتنی است، پروژه صحن حضرت فاطمه (سلام‌الله علیها) یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های عمرانی در تاریخ عتبات عالیات به شمار می‌رود. تمامی بخش‌های این پروژه در آینده نزدیک به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.


 طراح، مجری و بانی این پروژه ستاد بازسازی عتبات عالیات در جمهوری اسلامی ایران است و در این زمینه هماهنگی‌های لازم به‌صورت کامل با دیوان عالی اوقاف عراق و آستان قدس علوی صورت گرفته است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران