پرچم بارگاه منور رضوی به کربلا رسید پرچم بارگاه منور رضوی به کربلا رسید پرچم بارگاه منور رضوی به کربلا رسید بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
پرچم بارگاه منور رضوی به کربلا رسید پرچم بارگاه منور رضوی به کربلا رسید پرچم بارگاه منور رضوی به کربلا رسید پرچم بارگاه منور رضوی به کربلا رسید پرچم بارگاه منور رضوی به کربلا رسید

پرچم بارگاه منور رضوی به کربلا رسید

پرچم بارگاه منور رضوی که با هدف گرامیداشت دهه کرامت به شهرهای مختلف عراق ارسال شده بود، در بدو ورود به حرم مطهر امام حسین(ع)، مورد استقبال پرشور زائران قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج از کربلای معلا، حرم مطهر اباعبدالله الحسین(ع) صبحگاه امروز (26 تیرماه) میزبان پرچم متبرک بارگاه منور رضوی شد.


پرچم سبز رنگ بارگاه منور رضوی را آستان قدس رضوی با هدف بزرگداشت میلاد کریم امام رضا(ع) و گرامیداشت دهه کرامت، همراه هیئتی به کشورهای مختلف ارسال کرده است که پس از گذر از برخی شهرهای عراق، امروز وارد کربلای معلا شد.


به گفته آیت الله محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، پرچم متبرک گنبد منور رضوی که در سال های اخیر افزون بر ایران اسلامی به کشورهای اسلامی و حتی غیراسلامی نیز اعزام شده است، نماد اسلام و وحدت اسلامی است.


وی که به نمایندگی از آستان قدس رضوی، مسئول هیئت اعزامی پرچم حرم رضوی به سرزمین عتبات عالیات است، آن را مایه خیرات و برکات بسیاری می داند که کرامت‌های ویژه ای نیز به دنبال داشته است.


گفتنی است، زائران ایرانی و غیرایرانی حرم مطهر اباعبدالله الحسین(ع)، پس از مشاهده پرچم بارگاه منور ثامن الائمه(ع) با شور ویژه ای به استقبال این پرچم متبرک آمدند.


 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران