دعای ندبه زائران ایرانی درشهر پیامبر دعای ندبه زائران ایرانی درشهر پیامبر دعای ندبه زائران ایرانی درشهر پیامبر بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
دعای ندبه زائران ایرانی درشهر پیامبر دعای ندبه زائران ایرانی درشهر پیامبر دعای ندبه زائران ایرانی درشهر پیامبر دعای ندبه زائران ایرانی درشهر پیامبر دعای ندبه زائران ایرانی درشهر پیامبر

دعای ندبه زائران ایرانی درشهر پیامبر

دومین مراسم پرفیض دعای ندبه زائران ایرانی درجوارحرم مطهر پیامبر اسلام و ائمه بقیع صبح جمعه با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت در فضایی آکنده از معنویت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، این مراسم نورانی و باشکوه که با حضورگروههایی از زایران ایرانی و تلاوت آیاتی از کلام الله مجید درهتل موفنبیک درمدینه منوره برگزارشد، حال و هوای معنوی ویژه ای داشت.


دراین مراسم زائران کشورمان از شهرهای مختلف که این روزها در شهر پیامبر بسر میبرند با نوای مداح اهل بیت حاج علی فراهانی دعای ندبه را زمزمه کردند.


زائران بارگاه شریف نبی مکرم اسلام (ص) و ائمه مظلوم بقیع که مهمان مهربانترین پیامبر هستند دراین مراسم معنوی برای سلامتی و فرج حضرت صاحب الزمان (عج) دعا و برآورده شدن حاجات و سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری را از خداوند منان مسئلت کردند.


درپایان این مراسم شماری از زائران با مصافحه و احوالپرسی با نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی جلوه های زیبایی ازابراز ارادت هموطنان عزیزمان به متولیان حوزه حج را به نمایش گذاشتند. زائران درفضایی سرشار از مهربانی، بی تکلف و صمیمانه با حجت الاسلام والمسلمین نواب گفتگو نموده و از خدمات ارائه شده وتسهیلاتی که دست اندرکاران حج برای ضیوف الرحمان فراهم کرده اند، تقدیر و تشکر کردند.


نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت همچنین در دیدار با پدر روحانی شهید مدافع حرم ، محمد امین کریمیان که از بابلسر به سرزمین وحی مشرف شده است، عزت و کرامت جمهوری اسلامی ایران درمنطقه را مرهون رشادتها وجان فشانی های این عزیزان دانست.


جمعی از زائران که در دعای ندبه شرکت کرده بودند امشب در مسجد شجره محرم می شوند و شهر پیامبر را برای انجام مناسک حج در مکه مکرمه ترک خواهند کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران