طنین زیارت عاشورا در حرم سیدالشهدا/ تصاویر طنین زیارت عاشورا در حرم سیدالشهدا/ تصاویر طنین زیارت عاشورا در حرم سیدالشهدا/ تصاویر بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
طنین زیارت عاشورا در حرم سیدالشهدا/ تصاویر طنین زیارت عاشورا در حرم سیدالشهدا/ تصاویر طنین زیارت عاشورا در حرم سیدالشهدا/ تصاویر طنین زیارت عاشورا در حرم سیدالشهدا/ تصاویر طنین زیارت عاشورا در حرم سیدالشهدا/ تصاویر

طنین زیارت عاشورا در حرم سیدالشهدا/ تصاویر

زائران حسینی با شرکت در مراسم دعای پرفیض و معنوی زیارت عاشورا، ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت(ع) اعلام و از دشمنان اهل‌بیت (ع) بیزاری جستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی حج از کربلای معلا، دعای پرفیض و معنوی زیارت عاشورا هر روز پس از نماز صبح با حضور پرشور زائران در حرم مطهر اباعبدالله الحسین (ع) برگزار می‌شود.


زائران حسینی با شرکت در مراسم دعای پرفیض و معنوی زیارت عاشورا، ارادت خود را به خاندان اهل‌بیت (ع) اعلام و از دشمنان آنان بی زاری جسته و خطاب به امام حسین (ع) عرض می‌کنند که دوستم با کسایی که با شما دوست‌اند و دشمنم با کسایی که با شما دشمن هستند.


زیارت عاشورا، زیارت‌نامه‌ای است که شیعیان برای زیارت امام حسین (ع) و یارانش و یادآوری واقعه عاشورا به‌ویژه در روز عاشورا می‌خوانند.


حضرت امام صادق (ع) درباره زیارت عاشورا فرموده‌اند: «هرکس به‌وسیله خواندن زیارت عاشورا، جدم حسین (ع) را زیارت کند (چه از راه دور یا نزدیک) به خدا قسم خداوند هر حاجت مادی و معنوی داشته باشد به او می‌دهد.»


 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران