رییس سازمان حج و زیارت برای بررسی وضعیت زائران ایرانی وارد مکه شد رییس سازمان حج و زیارت برای بررسی وضعیت زائران ایرانی وارد مکه شد رییس سازمان حج و زیارت برای بررسی وضعیت زائران ایرانی وارد مکه شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
رییس سازمان حج و زیارت برای بررسی وضعیت زائران ایرانی وارد مکه شد رییس سازمان حج و زیارت برای بررسی وضعیت زائران ایرانی وارد مکه شد رییس سازمان حج و زیارت برای بررسی وضعیت زائران ایرانی وارد مکه شد رییس سازمان حج و زیارت برای بررسی وضعیت زائران ایرانی وارد مکه شد رییس سازمان حج و زیارت برای بررسی وضعیت زائران ایرانی وارد مکه شد

رییس سازمان حج و زیارت برای بررسی وضعیت زائران ایرانی وارد مکه شد

رییس سازمان حج و زیارت برای بررسی شرایط اقامت زائران ایرانی خانه خدا و آگاهی از وضعیت ارایه خدمات و تسهیلات به آنان، امروز شنبه وارد مکه مکرمه شد.

آقای «اکبر رضایی» رییس ستاد حج و زیارت در مکه مکرمه با اعلام این خبر به خبرنگار ستاد خبری حج 98 گفت: آقای رشیدیان و هیات همراه بامداد امروز با لباس احرام وارد سرزمین وحی شدند و بلافاصله با حضور در خانه خدا، مناسک عمره را به جای آوردند.

وی افزود: رییس سازمان حج و زیارت قرار است از امروز با شرکت در جلسات مسئولان سازمان حج و زیارت در مکه و بازدید از مراکز اقامت و ارایه خدمات به حجاج ایرانی، از شرایط آنان آگاه شود.

آقای رضایی خاطرنشان کرد که آقای رشیدیان پس از اقامتی سه روزه در مکه مکرمه به مدینه منوره بازخواهد گشت تا گزارش وضعیت حجاج را به جلسات ستاد مرکزی حجاج ایرانی مستقر در مدینه منوره ارایه کند.

ریاست ستاد مذکور که شورای هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت نام دارد، بر عهده حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی است.

رییس سازمان حج و زیارت همراه با نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی شامگاه جمعه گذشته – 21 تیرماه- وارد مدینه منوره شدند و از همان زمان، بر روند ارایه خدمات و تسهیلات به زائران ایرانی بطور مستقیم نظارت دارند.

بنا به گزارش رییس ستاد حج و زیارت در مکه مکرمه، شمار زائرانی که تا پایان امروز – 29 تیر- وارد این شهر مقدس می شوند، به رقم 26 هزار و 421 نفر خواهد رسید که از این تعداد، 11 هزار و 82 نفر از طریق فرودگاه جده و 15 هزار و 339 نفر از طریق مدینه منوره وارد شده اند.

رییس ستاد حج و زیارت در مکه مکرمه، از وضعیت حجاج و روند ارایه خدمات و تسهیلات به آنان ابراز رضایت کرد و گفت که در حال حاضر، خدمات لازم در حوزه های مختلف به خوبی به زائرانی ایرانی ارایه می شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران