محافلی که زائران حج با خدا انس می گیرند/ گزارش تصویری محافلی که زائران حج با خدا انس می گیرند/ گزارش تصویری محافلی که زائران حج با خدا انس می گیرند/ گزارش تصویری بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
محافلی که زائران حج با خدا انس می گیرند/ گزارش تصویری محافلی که زائران حج با خدا انس می گیرند/ گزارش تصویری محافلی که زائران حج با خدا انس می گیرند/ گزارش تصویری محافلی که زائران حج با خدا انس می گیرند/ گزارش تصویری محافلی که زائران حج با خدا انس می گیرند/ گزارش تصویری

محافلی که زائران حج با خدا انس می گیرند/ گزارش تصویری

همه زائران ایرانی که برای انجام مناسک حج تمتع در مکه مکرمه بسر می برند، به منظور تقویت معارف دینی و روحیه معنوی خویش در جلساتی تحت عنوان «محفل انس و معرفت» شرکت می کنند.

این جلسات توسط بعثه مقام معظم رهبری برگزار می شود و به دلیل برخورداری از مجموعه ای از موضوعات مورد علاقه زائران، نظیر تلاوت قرآن، سخنرانی و مداحی و گاهی نیز تواشیح، با استقبال گسترده آنان روبرو شده است.
این جلسات در 10 روز اخیر در بیش از 14 هتل شهر مکه برگزار شده است. سخنران اصلی اغلب این جلسات، حجت الاسلام والمسلمین «اکبر صمدی» از خطیبان و سخنوران شناخته شده حوزه است و مداحی نیز توسط «حاج مهدی سماواتی» صورت می گیرد. قرائت قرآن این مراسم را جمعی از قاریان ممتاز قرآن کریم و عضو کاروان نور بر عهده دارند.
تصاویری از محافل انس و معرفت را در هتلهای مختلف مکه پیش رو دارید.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران