هرچه در توان داریم برای رضایت زائران تلاش کنیم هرچه در توان داریم برای رضایت زائران تلاش کنیم هرچه در توان داریم برای رضایت زائران تلاش کنیم بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
هرچه در توان داریم برای رضایت زائران تلاش کنیم هرچه در توان داریم برای رضایت زائران تلاش کنیم هرچه در توان داریم برای رضایت زائران تلاش کنیم هرچه در توان داریم برای رضایت زائران تلاش کنیم هرچه در توان داریم برای رضایت زائران تلاش کنیم

هرچه در توان داریم برای رضایت زائران تلاش کنیم

مسئول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در عراق با بیان اینکه خدمتی بالاتر از خدمت به زائران امام حسین(ع) نیست، گفت: هرچه در توان داریم برای رضایت زائران تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج از کربلای معلا، مصطفی قاسمی و جمعی از اعضای هیئت مدیره شرکت شمسا با حضور در دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در کربلا با حجت الاسلام والمسلمین نجف نجفی روحانی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق دیدار و گفتگو کردند.


رییس شرکت شمسا در این دیدار که مدیر دفتر نمایندگی حج و زیارت در عراق نیز حضور داشت به ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده به زائران عتبات پرداخت و گفت: شرکت شمسا پرچمدار حمایت و ارائه خدمات به زائران امام حسین(ع) است.


وی گزارشی از مشکلات ارزی و مجموعه اقدامات انجام شده در این زمینه ارائه کرد و اظهار کرد: تلاش شرکت شمسا برای رفع این مشکلات شبانه روزی است.


مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق در این دیدار با بیان اینکه خدمتی بالاتر از خدمت به زائران امام حسین(ع) نیست و رضایت زائران، سبب رضایت حضرت سیدالشهدا(ع) خواهد بود، گفت: رمز موفقیت در رضایت زائر است، بنابراین باید به طور جدی هرچه در توان داریم  برای رضایت آنان تلاش کنیم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران