دعای عرفه زائران ایرانی در خیمه گاه حسینی طنین انداز شد دعای عرفه زائران ایرانی در خیمه گاه حسینی طنین انداز شد دعای عرفه زائران ایرانی در خیمه گاه حسینی طنین انداز شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
دعای عرفه زائران ایرانی در خیمه گاه حسینی طنین انداز شد دعای عرفه زائران ایرانی در خیمه گاه حسینی طنین انداز شد دعای عرفه زائران ایرانی در خیمه گاه حسینی طنین انداز شد دعای عرفه زائران ایرانی در خیمه گاه حسینی طنین انداز شد دعای عرفه زائران ایرانی در خیمه گاه حسینی طنین انداز شد

دعای عرفه زائران ایرانی در خیمه گاه حسینی طنین انداز شد

مراسم روحبخش قرائت دعای عرفه با حضور جمع کثیری از زائران کشورمان و مسئول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در نجف در خیمه گاه حسینی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج از کربلای معلا، براساس برنامه ریزی نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، زائرانی که قرار بود امروز از کربلای معلا به سمت کاظمین حرکت کنند، در خیمه گاه حسینی به قرائت دعای پرفیض عرفه پرداختند.

در مراسم پرفیض دعای عرفه که حجت الاسلام والمسلمین حسین کاردان مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در نجف نیز در کنار زائران ایرانی حضور داشت، حاج محمدرضا غلامرضا زاده، با نوای گرم خود به قرائت فرازهای نورانی دعای امام حسین(ع) پرداخت.

زائران حسینی در این مراسم با نوای یا رب یا رب و قرائت مضامین پرمغز این دعا به درگاه خدای منان راز و نیاز کرده و از درگاه ربوبی درخواست عفو و بخشش و عاقبت به خیری کردند.

گفتنی است، زائرانی که امروز از نجف اشرف عازم کربلای معلا شده بودند نیز در سرداب علقمی حضور یافتند و به قرائت دعای پرفیض عرفه پرداختند.

زائران ایرانی حاضر در کربلای معلی نیز با حضور پرشور خود در سرداب باب الرأس حرم مطهر امام حسین(ع) که بیشترشان دانشجویان زائر بودند، دعای عرفه را زمزمه کردند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران