برگزاری نماز عید سعید قربان در کربلای معلا + تصاویر برگزاری نماز عید سعید قربان در کربلای معلا + تصاویر برگزاری نماز عید سعید قربان در کربلای معلا + تصاویر بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
برگزاری نماز عید سعید قربان در کربلای معلا + تصاویر برگزاری نماز عید سعید قربان در کربلای معلا + تصاویر برگزاری نماز عید سعید قربان در کربلای معلا + تصاویر برگزاری نماز عید سعید قربان در کربلای معلا + تصاویر برگزاری نماز عید سعید قربان در کربلای معلا + تصاویر

برگزاری نماز عید سعید قربان در کربلای معلا + تصاویر

زائران اباعبدالله الحسین(ع) پس از حضور پرشور در مراسم روحبخش دعای عرفه، نماز عید قربان را نیز با شکوه هرچه تمام تر در حرم های مطهر و بین الحرمین برگزار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج از کربلای معلا، روز عید قربان در کنار عید فطر از اعیاد شریف مسلمانان است که در روایات به آن «یوم النحر» و «یوم الاضحی» گفته می‌شود. اهمیت این عید به قدری زیاد است که اهل‌بیت(ع) نماز این روز را از واجبات معرفی کردند.

زائران اباعبدالله الحسین(ع) که روز یکشنبه 20 مردادماه با حضور پرشور در مراسم روحبخش دعای عرفه، واژه عشق و دلدادگی را به زیبایی معنا کردند، با شکوه هرچه تمام تر در نماز عید قربان نیز شرکت جستند تا نماز را واسطه نزدیک شدن خود به خدا قرار دهند.

لازم به ذکر است که تصاویر نماز عید سعید قربان در کربلای معلا را پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس حسینی منتشر کرده است.

 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران