آشپزخانه «حسینیه شهدای منا» در مرز مهران راه‌اندازی می‌شود آشپزخانه «حسینیه شهدای منا» در مرز مهران راه‌اندازی می‌شود آشپزخانه «حسینیه شهدای منا» در مرز مهران راه‌اندازی می‌شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
آشپزخانه «حسینیه شهدای منا» در مرز مهران راه‌اندازی می‌شود آشپزخانه «حسینیه شهدای منا» در مرز مهران راه‌اندازی می‌شود آشپزخانه «حسینیه شهدای منا» در مرز مهران راه‌اندازی می‌شود آشپزخانه «حسینیه شهدای منا» در مرز مهران راه‌اندازی می‌شود آشپزخانه «حسینیه شهدای منا» در مرز مهران راه‌اندازی می‌شود

آشپزخانه «حسینیه شهدای منا» در مرز مهران راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل شرکت شمسا از تجهیز رستوران و آشپزخانه حسینیه شهدای منا در مرز مهران خبر داد که از شهریورماه خدمات خود را به زائران عتبات ارائه خواهد کرد.

مصطفی قاسمی مدیرعامل شرکت شمسا در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج در کربلای معلا، از تجهیز رستوران و آشپزخانه «حسینیه شهدای منا»در مرز مهران خبر داد و گفت: آشپزخانه حسینیه شهدای منا تا پایان مردادماه راه اندازی می‌شود.


وی به شرایط نامناسب مرز کوت و مشکلاتی که زائران هنگام بازگشت به مرز مهران با آن مواجه بودند اشاره کرد و گفت: تجهیز رستوران و آشپزخانه حسینیه شهدای منا در مرز مهران برای رفع این مشکلات در دستور کار ستاد شمسا قرار گرفت و توانستیم با پیگیری‌های لازم این مهم را به سرانجام برسانیم.


مدیرعامل شرکت شمسا خاطرنشان کرد: مدیریت رستوران و آشپزخانه «حسینیه شهدای منا»برعهده شرکت شمسا است، اما افراد بومی برای فعالیت در آن به کار گرفته شده اند که این عمل در حل مشکلات بیکاری در منطقه تا حدودی مؤثر واقع خواهد شد.


قاسمی یادآور شد: آشپزخانه حسینیه شهدای منا که ظرفیت طبخ دو هزار پرس غذا در هر وعده را دارد، در راستای رسالت شرکت شمسا برای ارائه خدمات مطلوب تر به زائران تجهیز شده است.


| شناسه مطلب: 95760
کربلا تغذیه مهرانمطالب مرتبط

نظرات کاربران