بندگی خدا انسان را به اوج کمال می رساند بندگی خدا انسان را به اوج کمال می رساند بندگی خدا انسان را به اوج کمال می رساند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
بندگی خدا انسان را به اوج کمال می رساند بندگی خدا انسان را به اوج کمال می رساند بندگی خدا انسان را به اوج کمال می رساند بندگی خدا انسان را به اوج کمال می رساند بندگی خدا انسان را به اوج کمال می رساند

بندگی خدا انسان را به اوج کمال می رساند

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق با بیان اینکه مقام بندگی بالاترین مقام معنوی انسان است و او را به اوج‌ کمال می رساند، گفت: تبعیت از ولایت انسان را به مقام عبودیت می رساند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج از کربلای معلا، جلسه توجیهی روحانیان و مداحان عتبات عالیات، پیش از ظهر امروز (22 مردادماه) در سالن جلسات دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در کربلا برگزار شد که در آن از مقام عبودیت و بندگی خداوند از منظر احادیت سخن گفته شد.

حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی در این جلسه با بیان حدیثی قدسی درباره اهمیت بندگی خدا، گفت: اگر انسان از خداوند اطاعت کند عالم هستی با او هماهنگ می شود و به میزانی که انسان قرب به حق پیدا می کند، مظهر اسماء حسنای حق تعالی می گردد.

وی با بیان اینکه نقطه اوج انسان مقام بندگی و عبودیت است و به میزانی که از خدا صادقانه اطاعت کنیم، درعالم نقش آفرین می شویم، تصریح کرد: مقام بندگی بالاترین مقام معنوی انسان است.

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق در ادامه اهمیت بحث ولایت را متذکر شد و با اشاره به اینکه تعداد انبیاء و ائمه معصومین(ع) مشخص و معین است و کم و زیاد نمی شود، گفت: عبودیت بالاترین مقام انسان است.

در این جلسه افزون بر بیان مسائل شرعی مورد ابتلاء، به پرسش های حاضران پاسخ گفته شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران