جشن عید غدیر ویژه کارگزاران عتبات در کاظمین برگزار شد جشن عید غدیر ویژه کارگزاران عتبات در کاظمین برگزار شد جشن عید غدیر ویژه کارگزاران عتبات در کاظمین برگزار شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
جشن عید غدیر ویژه کارگزاران عتبات در کاظمین برگزار شد جشن عید غدیر ویژه کارگزاران عتبات در کاظمین برگزار شد جشن عید غدیر ویژه کارگزاران عتبات در کاظمین برگزار شد جشن عید غدیر ویژه کارگزاران عتبات در کاظمین برگزار شد جشن عید غدیر ویژه کارگزاران عتبات در کاظمین برگزار شد

جشن عید غدیر ویژه کارگزاران عتبات در کاظمین برگزار شد

کارشناس فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در کاظمین با بیان اینکه غدیر یک فرهنگ است نه یک حادثه، بر استمرار فرهنگ غدیر تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج از کاظمین، جشن عیدالله الاکبر با حضور کارشناس فرهنگی و راوی بعثه مقام معظم رهبری و نمایندگی سازمان حج و زیارت و ستاد شمسا در هتل جنت الفردوس کاظمین برگزار شد.


در این مراسم حجت الاسلام سیدحمید درخشان با اشاره به اینکه غدیر یک حادثه نیست بلکه یک فرهنگ است و ما باید در استمرار این فرهنگ تلاش کنیم، غدیر را ادامه رسالت پیامبر اکرم(ص) و تمامی پیامبران دانست.


وی با بیان اینکه عید غدیر یکی از برترین و مهم ترین اعیاد اسلامی است که در آن امام علی(ع) به عنوان ولی خدا بر مؤمنان معرفی شده اند، گفت: اگر غدیر را جدی می گرفتند، عاشورا اتفاق نمی افتاد.


همچنین کارشناس فرهنگی و راوی بعثه مقام معظم رهبری و بازرسی و حراست نمایندگی سازمان حج و زیارت در جشن شام عید غدیر که با حضور کاروان های زیارتی از استان تهران و خراسان رضوی در هتل قلعه کاظمیه برگزار شده بود، شرکت کردند.


| شناسه مطلب: 96019
کاظمین غدیرمطالب مرتبط

نظرات کاربران