اعلام آمادگی های لازم امنیتی برای استقبال از زائران اربعین اعلام آمادگی های لازم امنیتی برای استقبال از زائران اربعین اعلام آمادگی های لازم امنیتی برای استقبال از زائران اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
اعلام آمادگی های لازم امنیتی برای استقبال از زائران اربعین اعلام آمادگی های لازم امنیتی برای استقبال از زائران اربعین اعلام آمادگی های لازم امنیتی برای استقبال از زائران اربعین اعلام آمادگی های لازم امنیتی برای استقبال از زائران اربعین اعلام آمادگی های لازم امنیتی برای استقبال از زائران اربعین

اعلام آمادگی های لازم امنیتی برای استقبال از زائران اربعین

جلسات امنیتی ویژه ماه محرم و زیارت اربعین با حضور مسئولان ادارات امنیتی کربلای معلی و نمایندگان موکب های حسینی در کشور عراق برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج از کربلای معلا، جلسه امنیتی ویژه ماه محرم الحرام و زیارت اربعین با حضور مسئولان ادارات امنیتی استان کربلا و نمایندگان موکب های حسینی در کشور عراق، به همت بخش شعائر و موکب های حسینی وابسته به دو آستان مقدس حسینی و عباسی برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی آستان مقدس حسینی، مسئول بخش شعائر و موکب های حسینی در عراق و جهان اسلام با اعلام این خبر گفت: این جلسه با هدف اتخاذ آمادگی های لازم امنیتی برای استقبال از زائران اربعین برگزار گردید.

ریاض نعمه سلمان افزود: انعقاد این جلسه با هدف ارتقای سطح خدمت رسانی در ایام زیارتی اربعین صورت گرفته است. به ویژه اینکه زائران از تمامی کشورهای جهان برای زیارت حضرت امام حسین(ع) در ایام اربعین به کربلای معلی مشرف می شوند.

وی در پایان گفت: در سال گذشته بیش از ده هزار و هفتصد و چهارده موکب از بیست و پنج کشور جهان در ایام اربعین به زائران خدمت رسانی کردند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران