شور حسینی زائران ایرانی در روز تاسوعا در کربلای معلا/تصاویر شور حسینی زائران ایرانی در روز تاسوعا در کربلای معلا/تصاویر شور حسینی زائران ایرانی در روز تاسوعا در کربلای معلا/تصاویر بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
شور حسینی زائران ایرانی در روز تاسوعا در کربلای معلا/تصاویر شور حسینی زائران ایرانی در روز تاسوعا در کربلای معلا/تصاویر شور حسینی زائران ایرانی در روز تاسوعا در کربلای معلا/تصاویر شور حسینی زائران ایرانی در روز تاسوعا در کربلای معلا/تصاویر شور حسینی زائران ایرانی در روز تاسوعا در کربلای معلا/تصاویر

شور حسینی زائران ایرانی در روز تاسوعا در کربلای معلا/تصاویر

در روز تاسوعای حسینی، صدها نفر از زائر ایرانی با حضور در حرم حضرت سیدالشهدا (ع) شور و شعور حسینی را در کربلا معلا به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی حج از کربلای معلا،در روز تاسوعای حسینی، صدها زائر ایرانی با حضور در حرم سیدالشهدا (ع) شور و شعور حسینی را در کربلا معلا به نمایش گذاشتند.

براساس این گزارش، زائران ایرانی درکربلا درحرم حضرت سیدالشهدا (ع)، ندای لبیک یا حسین سر دادند و با عزاداری و سوگواری در رثای آن حضرت گریستند.

این گزارش حاکی است، امروز  کربلای معلی رنگ و بویی متفاوت دارد و بسیاری از مردم جهان از جمله مسلمانان به عراق سفر کرده اند تا بتوانند در تاسوعا و عاشورا در محضر ابا عبدالله الحسین (ع) باشند.

در تاسوعای حسینی درکربلا همه‌ی نگاه‌ها به گنبد همیشه درخشان حرم حضرت عباس دوخته شده است وعزاداران با ندای لبیک یا حسین، بر ادامه‌ نهضت سالار شهیدان باردیگر تاکید می کنند.

امروز در پنجمین روز عزاداری موکب امام رضا (ع) به همت دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری با حضور عزاداران و زائران ایرانی در کربلای معلا برپا شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران