پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم رونمایی می‌شود پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم رونمایی می‌شود پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم رونمایی می‌شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم رونمایی می‌شود پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم رونمایی می‌شود پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم رونمایی می‌شود پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم رونمایی می‌شود پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم رونمایی می‌شود

پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم رونمایی می‌شود

آیین رونمایی از پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم با حضور حجت الاسلام والمسلمین نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، آیین رونمایی از پوستر و لوگوی شعار اربعین ۹۸ در قم با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت برگزار می‌شود.


بر اساس این گزارش، این مراسم روز پنجشنبه ۲۱ شهریور ساعت 11 صبح در قم به نشانی خیابان عماریاسر، خیابان قدوسی، ساختمان حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، طبقه هشتم برگزار خواهد شد.


گفتنی است، همچنین در این مراسم حجت الاسلام حمید احمدی رئیس کمیته فرهنگی و آموزش اربعین و استاد مسعود نجابتی طراح این لوگو سخنرانی خواهند کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران