کتاب «آداب الحرمین» به‌روزرسانی می‌شود

رئیس پژوهشکده حج و زیارت با اعلام فراخوانی از روحانیان کاروان‌های حج و عمره خواست که نظرات و دیدگاه‌های خود را در خصوص حذف یا اضافه ادعیه و زیارات کتاب «آداب الحرمین» به‌منظور به‌روزرسانی این کتاب اعلام کنند.

علی‌اکبر ضیائی رئیس پژوهشکده حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی حج از فراخوان این پژوهشکده به منظور به روز رسانی کتاب آداب الحرمین خبر داد و گفت: با توجه به تأکید حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی‌فقیه در امور حج وزیارت مبنی بر بازنگری در کتاب آداب الحرمین ازاین‌رو پژوهشکده حج و زیارت به‌منظور به‌روزرسانی این کتاب با نیازهای روز مردم فراخوانی اعلام کرده است.


وی افزود: پرکاربردترین کتاب ایام حج، کتاب ادعیه و زیارت (آداب الحرمین) است، نظر به ارتباط نزدیک روحانیان کاروان‌ها با حجاج بیت‌الله الحرام، پژوهشکده حج وزیارت وابسته به حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در امور حج و زیارت در نظر دارد اقدام به ویرایش این کتاب کند، بنابراین درخواست داریم که روحانیان محترم نظرات خود را در خصوص حذف یا اضافه ادعیه و زیارات به این کتاب برای پژوهشکده حج و زیارت ارسال کنند.


گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند برای ارسال مطالب خود از طریق پست الکترونیکی 7740800@gmail.com اقدام کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02537186555 تماس بگیرند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران