فراخوان نمایشگاه تجسمی «نفس‌المطمئنه» منتشر شد فراخوان نمایشگاه تجسمی «نفس‌المطمئنه» منتشر شد فراخوان نمایشگاه تجسمی «نفس‌المطمئنه» منتشر شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
فراخوان نمایشگاه تجسمی «نفس‌المطمئنه» منتشر شد فراخوان نمایشگاه تجسمی «نفس‌المطمئنه» منتشر شد فراخوان نمایشگاه تجسمی «نفس‌المطمئنه» منتشر شد فراخوان نمایشگاه تجسمی «نفس‌المطمئنه» منتشر شد فراخوان نمایشگاه تجسمی «نفس‌المطمئنه» منتشر شد

فراخوان نمایشگاه تجسمی «نفس‌المطمئنه» منتشر شد

نمایشگاه هنرهای تجسمی «نفس المطمئنه» با محور سوره مبارکه فجر و امام حسین(ع) در چهار بخش‌ خوشنویسی، نقاشی‌خط، نقاشی و عکاسی برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برای برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی نفس المطمئنه با محور سوره مبارکه فجر و امام حسین(ع) فراخوان داد.


در این فراخوان از تمامی اساتید و هنرمندان دعوت شده است برای ثبت‌نام و ارسال تصویر با کیفیت آثار خود به پایگاه اطلاع‌رسانی www.isqa.ir مراجعه کنند.


این نمایشگاه در بخش‌های خوشنویسی، نقاشی‌خط، نقاشی و عکاسی آماده دریافت آثار دانشجویان، اساتید و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است و آثار ارسالی باید با موضوع سوره فجر و قیام عاشورا، پیاده‌روی اربعین و قرآن کریم در مراسم سوگواری تهیه شده باشند. علاقه‌مندان تا هفتم آبان‌ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال کنند.


به علت محدودیت فضا حداکثر اندازه هر ضلع اثر با قاب باید 150 سانتی‌متر و حجم تصویر ارسالی کمتر از یک مگابایت باشد. دبیرخانه جشنواره مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند. هرگونه آسیب‌دیدگی احتمالی در حمل و نقل و هزینه ایاب و ذهاب اثر به عهده هنرمند خواهد بود.


در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب می‌شود و اولویت با هنرمندانی است که موضوع اثر آنها سوره مبارکه فجر باشد و آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند، حذف می‌شوند.


هزینه شرکت در نمایشگاه رایگان بوده و به تمامی شرکت‌کنندگان گواهی شرکت در نمایشگاه اعطا می‌شود. کارگاه تدبر در قرآن ویژه هنرمندان نیز از بخش‌های دیگر این نمایشگاه خواهد بود. 


هنرمندان در صورت نیاز می‌توانند با شماره‌های 02166970775 و 02166402882 تماس بگیرند.


| شناسه مطلب: 97443
نمایشگاه عاشورامطالب مرتبط

نظرات کاربران