دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت

دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و درباره مسائل حج 98 گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، آقای دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر امروز با حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و گفتگوکرد.


در این دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان روند عملیات حج امسال، تحقق حجی آرام و موفق را عنایت الهی دانست.


دراین دیدار که آقای علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت نیز حضور داشت، سرپرست حجاج ایرانی تاکید کرد: امسال درسایه همکاری خوب زائران و خادمین حجاج  و رفتار محترمانه میزبان و همکاری برای ارائه خدمات به زائران ایرانی حج عزتمندانه برگزار شد و زائران با آرامش به کشور بازگشتند.


دراین دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم زحمات و تلاش های دست اندرکاران مجموعه حج و زیارت در حج 98 را قابل تقدیر دانست و ابراز امیدواری کرد با ادامه این روند و همکاری بیشتر کشور میزبان، تسهیلات بیشتر و مناسب تری در بخش‌های مختلف برای حجاج فراهم شود.


گفتنی است امسال بیش از 88 هزارو 500 نفر در قالب 590 کاروان برای شرکت در مناسک حج به عربستان اعزام شدند و حضور کاوران های ایرانی از اواسط تیرماه تا اواسط شهریور ماه در سرزمین وحی  بطول انجامید.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران