اربعین پایگاه تربیت تحولی است اربعین پایگاه تربیت تحولی است اربعین پایگاه تربیت تحولی است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
اربعین پایگاه تربیت تحولی است اربعین پایگاه تربیت تحولی است اربعین پایگاه تربیت تحولی است اربعین پایگاه تربیت تحولی است اربعین پایگاه تربیت تحولی است

اربعین پایگاه تربیت تحولی است

جهادگر فرهنگی با بیان این که تربیت همیشه در کلاس درس صورت نمی گیرد، اربعین را پایگاه ترتیب تحولی دانست و بر ضرورت حفظ اثرات این حرکت در آینده تأکید کرد.

دومین گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و چهارمین همایش هیأت های فعال در عرصه اربعین روز جمعه در مسجد مقدس جمکران به کار خود پایان داد.


حاج حسین یکتا جهادگر فرهنگی در این گردهمایی با اشاره به اینکه اربعین امروز به یک گفتمان عمومی تبدیل شده است، اظهار داشت: در این موضوع می توانیم پای کار بیاییم و با روحیه جهادی و کار انقلابی گفتمان انقلاب را در عرصه بین الملل نشر بدهیم.


این راوی دفاع مقدس با اشاره به این که در این جنگ رسانه ای نباید بگذاریم فرصت به دست دیگران بیفتد، گفت: این جبهه فرهنگی انقلاب و این موجودی افسران که چندین هزار مؤسسه فرهنگی و هیأت است باید با آن سازماندهی که رهبر معظم انقلاب مدنظر دارند به سمت گفتمان سازی در عرصه انقلاب برود.


وی کار جهادی را کاری مخلصانه و برخواسته از روحیه شهید و شهادت دانست و تأکید کرد: ما حس می کنیم با این تغییرات و تحولاتی که در دنیا به سرعت در حال اتفاق افتادن است می توانیم با کار جهادی به هدف غایی یعنی ظهور منجی و موعود نزدیک شویم.


یکتا، اربعین را پایگاه تربیت انسان ها ذکر و عنوان کرد: تربیت مسجد محور، پایگاه محور و مربی محور است ولی امروز در دنیا اتفاقات تربیت تحولی صورت گرفته است همچنانکه دیدیم یک حججی چگونه کشور را متحول کرد.


وی تصریح کرد: اربعین نیز دقیقا همین گونه است که دنیا را به هم می‌ ریزد و اتفاق اربعین یک تربیت تحول است که باید به زیرساخت های آن فکر کنیم و به دنبال جذب نگاه های دنیا به سمت این حرکت میلیونی باشیم.


این فعال فرهنگی ضمن تقدیر از فعالیت های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی یادآور شد: این پایگاه مبارک که چندسالی است راه افتاده اتفاق مبارکی بود که هرچند دیر اتفاق افتاد ولی به هرحال الان هست و کار می‌کند ولی ما معتقدیم هنوز باید عملیاتی تر کار کنیم؛ از جمله بعد از برگشت از مراسم اربعین کاری کنیم تا نیروی تحولی که در اربعین شکل گرفته پای کار انقلاب بمانن و این خط ادامه پیدا کند.


| شناسه مطلب: 97532
اربعینمطالب مرتبط

نظرات کاربران