جلسه هماهنگی گروه تبلیغ اربعین هرمزگان برگزار شد

در جلسه گروه تبلیغ، نماز و قرآن کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین استان هرمزگان ، بر ساماندهی اعزام روحانیون ، مداحان و قاریان قرآن تاکید شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج، جلسه کارگروه تبلیغ، نماز و قرآن کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین استان هرمزگان با مشارکت اعضای این کار گروه و میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان برگزار شد.


در این جلسه هماهنگی های لازم برای خدمت رسانی فرهنگی و تبلیغی توسط روحانیون، مداحان و قاریان قرآنی اعزامی توسط این کمیته در مواکب اربعین حسینی (ع) در شهرهای استان ، مرز شلمچه و کشور عراق صورت گرفت.  


حجت الاسلام حاجبی، مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین استان هرمزگان با مهم برشمردن حضور کارگزاران فرهنگی اربعین در مواکب جهت اجرای برنامه های دینی و تربیتی و همچنین برگزاری نماز جماعت و محافل قرآنی در زمان حضور زائرین اربعین حسینی در مواکب، خواستار ساماندهی و تسهیل حضور این افراد در موکب های استان هرمزگان شد.


در این جلسه مقرر شد حجت الاسلام انصاری راد، مدیرکل تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام مهدیان راد، معاون تبلیغ حوزه علمیه استان هرمزگان، در زمینه اطلاع رسانی، نام نویسی و معرفی روحانیون و مداحان علاقه مند به همکاری در مواکب اربعین استان هرمزگان، اقدامات لازم را انجام دهند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران