بازدید فرمانده نیروی انتظامی از پایانه مرزی مهران بازدید فرمانده نیروی انتظامی از پایانه مرزی مهران بازدید فرمانده نیروی انتظامی از پایانه مرزی مهران بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
بازدید فرمانده نیروی انتظامی از پایانه مرزی مهران بازدید فرمانده نیروی انتظامی از پایانه مرزی مهران بازدید فرمانده نیروی انتظامی از پایانه مرزی مهران بازدید فرمانده نیروی انتظامی از پایانه مرزی مهران بازدید فرمانده نیروی انتظامی از پایانه مرزی مهران

بازدید فرمانده نیروی انتظامی از پایانه مرزی مهران

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همزمان با اربعین حسینی از روند تردد زائران در پایانه مرزی مهران بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همزمان با اربعین حسینی از روند تردد زائران در پایانه مرزی مهران بازدید کرد.


سردار اشتری را در بازدید از وضعیت تردد زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی، سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و فرماندهان انتظامی قرارگاه ترافیکی و انتظامی ناجا همراهی می کنند.


حضور در نشست ستاد اربعین استان ایلام برای سهولت در تردد زائران در برگشت به کشور از دیگر برنامه های فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در سفر به مهران است.


بنابر اعلام رئیس ستاد مرکزی اربعین بیشترین میزان زائران اربعین امسال از مرز بین المللی مهران تردد داشته اند.


فرمانده ناجا صبح امروز نیز از پایانه مرزی مهران و امکانات تردد زائران اربعین بازدید کرد.


شهرستان مرزی مهران در ۸۵ کیلومتری جنوب غربی ایلام با داشتن مرز بین المللی از معابر اصلی و مهم تردد خودروهای شخصی، کامیون های حامل کالاهای صادراتی و خودروهای حامل زائران عتبات عالیات است.


پیش بینی می شود در ایام اربعین امسال ۷۰ درصد از مجموع زائران مرز مهران را برای بازگشت به میهن انتخاب کنند، هم اکنون در کنار خروج زائران به کشور عراق، موج بازگشت زائران نیز از مرز مهران آغاز شده است.


| شناسه مطلب: 98094نظرات کاربران