جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در نجف جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در نجف جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در نجف بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در نجف جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در نجف جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در نجف جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در نجف جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در نجف

جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در نجف

سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران از جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در شهر نجف خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از فارس، کامران زنگیشه با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در شهر نجف، گفت: بنابر برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ٣۵٠ نیروی خدماتی شهرداری تهران با عنوان «خادم الحسین (ع)» از هفته‌های گذشته در شهر نجف مستقر شدند. 


وی ادامه داد: نیروهای شهرداری به صورت روزانه نظافت و پاکیزه‌سازی معابر و شوارع اطراف حرم امیرالمومنین(ع) شامل خیابان‌های شارع رسول، شارع زین العابدین ، شارع بنات الحسن، شارع امام صادق و خیابان‌های فرعی‌های را انجام می‌دهند. 


وی با اشاره به جمع‌آوری روزانه ١٠٠ تن زباله در شهر نجف، گفت: شهر نجف در دو روز گذشته نسبت به روزهای قبل از آن خلوت تر شده است و نیروهای شهرداری در حال پاکسازی محیط هستند. 
زنگیشه در پایان به اختصاص ۵٠ باب چادر برای اسکان زائران پرداخت و تصریح کرد: این چادرها توسط سازمان بهشت زهرا (س) برپا شد و روزانه تا ١٠ هزار نفر را اسکان داد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران