لغو روادید زائران عراقی از 2 آبان تا 6 دی لغو روادید زائران عراقی از 2 آبان تا 6 دی لغو روادید زائران عراقی از 2 آبان تا 6 دی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
لغو روادید زائران عراقی از 2 آبان تا 6 دی لغو روادید زائران عراقی از 2 آبان تا 6 دی لغو روادید زائران عراقی از 2 آبان تا 6 دی لغو روادید زائران عراقی از 2 آبان تا 6 دی لغو روادید زائران عراقی از 2 آبان تا 6 دی

لغو روادید زائران عراقی از 2 آبان تا 6 دی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در کنار همکاری عراق در ایام اربعین ما تسهیلات متقابل را از 2 آبان تا 6 دی برای زائران عراقی در قالب لغو روادید در نظر گرفتیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حسن جعفری، در خصوص لغو رواید  زائران عراقی در دهه پایانی صفر، اظهار کرد: با توجه به اینکه در مبحث اربعین، عراق همکاری‎های بسیار خوبی را با ما انجام داده، ما نیز تسهیلات متقابل موقتی را از 2 آبان ماه تا 6 دی ماه در قالب لغو روادید انجام می دهیم.


وی افزود: این تسهیلات به صورت ویژه برای عراقی‌ها است. از زمانی که زائران وارد شده و مهر ورود را می‌زنند، نیاز به ویزا ندارند و می‌توانند در دهه آخر صفر و ماه ربیع الاول در مشهد حضور داشته باشند که موقت است.


جعفری بیان کرد: قبلا نیز برای افرادی که وارد مشهد می‌شدند، تسهیلاتی در نظر گرفته شده بود. امکاناتی که در قالب موکب‌های مردمی و ستاد تسهیل دهه آخر صفر در اختیار زوار ایرانی قرار می‌گیرد، در اختیار زائران خارجی نیز قرار خواهد گرفت.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: این امکان و تسهیلات برای سایر زوار خارجی از جمله پاکستانی‌ها، افغانستانی‌ها و سایر کشورها مخصوصا عراقی‌ها نیز می باشد.


ایسنا


| شناسه مطلب: 98138
ایران روادید عراقمطالب مرتبط

نظرات کاربران