دهه شصتی‌ها رکورددار حضور در پیاده‌روی اربعین+ اینفوگرافیک دهه شصتی‌ها رکورددار حضور در پیاده‌روی اربعین+ اینفوگرافیک دهه شصتی‌ها رکورددار حضور در پیاده‌روی اربعین+ اینفوگرافیک بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
دهه شصتی‌ها رکورددار حضور در پیاده‌روی اربعین+ اینفوگرافیک دهه شصتی‌ها رکورددار حضور در پیاده‌روی اربعین+ اینفوگرافیک دهه شصتی‌ها رکورددار حضور در پیاده‌روی اربعین+ اینفوگرافیک دهه شصتی‌ها رکورددار حضور در پیاده‌روی اربعین+ اینفوگرافیک دهه شصتی‌ها رکورددار حضور در پیاده‌روی اربعین+ اینفوگرافیک

دهه شصتی‌ها رکورددار حضور در پیاده‌روی اربعین+ اینفوگرافیک

براساس آماری که در قالب یک اینفوگرافی منتشر شده است؛ متولدین دهه ۶۰ با ۷۰۸ هزار نفر، بیشترین گروهی بودند که در پیاده‌روی اربعین شرکت داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، میانگین سنی زائران اربعین امسال از سوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.


براساس آماری که در قالب یک اینفوگرافی منتشر شده است؛ متولدین دهه ۶۰ با ۷۰۸ هزار نفر بیشترین گروهی بودند که در این رویداد عظیم شرکت داشته‌اند.


در این میان، افراد ۴۰ تا ۵۰ ساله با جمعیتی بالغ بر ۵۹۱ هزار نفر در این پیاده‌روی شرکت کردند. همچنین ۵۳۷ هزار نفر از زائران اربعین را افراد ۵۰ تا ۶۰ ساله و ۵۲۵ هزار نفر را نیز افراد۲۰ تا ۳۰ ساله تشکیل دادند.


۲۹۳ هزار نفر از افراد ۶۰ سال به بالا و ۲۹۱ هزار نفر از نوجوانان و جوانان بین ۱۰ تا ۲۰ سال و همچنین ۱۹۸ کودک زیر ۱۰ سال نیز در این رویداد بزرگ مذهبی شرکت داشتند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران