خدمات ارائه شده بیمه ایران به زائران اربعین خدمات ارائه شده بیمه ایران به زائران اربعین خدمات ارائه شده بیمه ایران به زائران اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
خدمات ارائه شده بیمه ایران به زائران اربعین خدمات ارائه شده بیمه ایران به زائران اربعین خدمات ارائه شده بیمه ایران به زائران اربعین خدمات ارائه شده بیمه ایران به زائران اربعین خدمات ارائه شده بیمه ایران به زائران اربعین

خدمات ارائه شده بیمه ایران به زائران اربعین

سرپرست بیمه ایران گفت: بیمه ایران امسال نیز افتخار داشت که در چارچوب ایفای نقش حاکمیتی خود به زائران اربعین خدمات‌رسانی کند و این امر همچنان طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از روابط‌عمومی بیمه ایران، محمد رضایی سرپرست بیمه ایران با بیان اینکه این شرکت تاکنون به حدود ۶۳۰۰ زائر ایرانی در عراق در حوزه بیمه‌های عمر و درمان خدمات‌رسانی کرده است، افزود: متاسفانه تعدادی از هموطنان‌مان در ایام اربعین در عراق جان خود را از دست دادند که حدود ۷۰ نفر آنها فوت عادی و حدود ۵۰ نفر فوت بر اثر حادثه بوده است.
سرپرست بیمه ایران با اشاره به اینکه ۱۵۹ نفر مصدوم ایرانی در عراق نیز برای ادامه درمان به کشور منتقل شده‌اند گفت: به حدود ۱۰۰۰ نفر نیز در عراق خدمات درمانی بستری و سرپایی پاراکلینیکی ارائه شده است که پرداخت همه هزینه های آنها طبق قرارداد بر عهده بیمه ایران بوده است.
رضایی با بیان اینکه این شرکت به بازماندگان زائران فوت شده بطور عادی، ۴۰ میلیون تومان غرامت فوت می پردازد، افزود: براساس قرارداد منعقده بازماندگان افراد فوت شده بر اثر حادثه نیز تا ۲۴۰ میلیون تومان غرامت فوت و هزینه های درمانی و انتقال پیکر دریافت خواهند کرد.
سرپرست بیمه ایران درباره آمار خدمات درمانی این شرکت در نقاط مرزی داخل ایران نیز گفت: در محدوده داخل مرز ایران تا مرز عراق که زائران دارای پوشش بیمه ایران بوده اند در استانهای ایلام، خوزستان، کرمانشاه، همدان و لرستان به حدود ۵۰۰۰ نفر تاکنون خدمات رسانی شده که حدود ۴۱۰۰ مورد مراجعه درمانی سرپایی و بستری بوده است.
وی با اشاره به اینکه برای ۷۷ مورد فوتی در داخل کشور نیز تشکیل پرونده داده شده است، افزود: تا امروز نیز بیش از ۸۰۰ پرونده خسارت خودرو اعم از شخص ثالث و بیمه بدنه در نقاط مرزی توسط تیم‌های خسارت سیار و شعب کشیک بیمه ایران تشکیل شده است.
به گفته محمد رضائی براساس قرارداد بیمه ایران علاوه بر پرداخت هزینه های بستری زائران دارای پوشش بیمه اربعین در بیمارستان‌های استان‌های مرزی یا عراق، هزینه‌های انتقال زائران بیماری که به شهرهای محل اعزام خود منتقل می‌شوند نیز از سوی بیمه ایران پرداخت خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران