رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد: دهه آخر صفر، اوج عشق و شکوه خدمت در مشهد است رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد: دهه آخر صفر، اوج عشق و شکوه خدمت در مشهد است رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد: دهه آخر صفر، اوج عشق و شکوه خدمت در مشهد است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد: دهه آخر صفر، اوج عشق و شکوه خدمت در مشهد است رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد: دهه آخر صفر، اوج عشق و شکوه خدمت در مشهد است رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد: دهه آخر صفر، اوج عشق و شکوه خدمت در مشهد است رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد: دهه آخر صفر، اوج عشق و شکوه خدمت در مشهد است رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد: دهه آخر صفر، اوج عشق و شکوه خدمت در مشهد است

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد: دهه آخر صفر، اوج عشق و شکوه خدمت در مشهد است

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که ما خادم حضرت رضا (ع) هستیم، گفت: دهه آخر صفر اوج عشق و شکوه خدمت در مشهد است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج از مشهد مقدس، احسان اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد در همایش شوق خدمت، آغاز به کار خادمان افتخاری دهه پایانی صفر 1441 در تالار شهر گفت: در طول سال چند مناسبت است که شیفتگان، شیعیان و مشتاقان حضرت رضا (ع) به طور ویژه و خاص به مشهد می آیند و شهر را به قدوم خودشان مبارک می کنند.


وی افزود: عید نوروز، تابستان، ولادت امام رضا (ع)، دهه پایانی صفر و شهادت امام رضا (ع) اوج عشق و شکوه خدمت به زائران است. شما هر روز دارید به این دستگاه خدمت می کنید، ولی این ایام حس و حال دیگری دارد.


اصولی خاطرنشان کرد: افرادی که با پای پیاده می آیند سال هاست مفهوم زیارت را با درد و رنج سفر برای خودشان معنا کرده اند. برای ما که خادم هستیم، زائر پیاده متفاوت است. او پس از فراز و نشیب و سختی به حرم مطهر رضوی می آید.


وی یاد آور شد: در طول مسیر پردازش و خلوص او شکل گرفته است، خدمت به این زائر توفیق بزرگی است، او این قدم ها را به انتظار زیارت برداشته است. این توفیق سالی یک بار اتفاق می افتد و هر کس به اندازه توان و قدرتش از این معنویت برداشت می کند.


رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد همچنین گفت: شما جزو برگزیدگان هستید، امام رضا (ع) توجه خاصی به شما دارد. از این سیر معنویتی که بابت زائران به این شهر ایجاد می شود به خوبی برداشت کنید .


وی افزود: این معنویت در کل شهر و در سال برای مشهد جاری است، خدمت شما حس و حال خوبی را به وجود می آورد، یاد همه باشید و ان شاءالله قدم هایتان مورد قبول درگاه احدیت باشد.    
مطالب مرتبط

نظرات کاربران