بازدید نماینده ولی فقیه درامورحج وزیارت ازمرکزمقاومت بسیج سازمان حج وزیارت

نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت از مجموعه مرکز مقاومت بسیج بین الملل و شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان حج وزیارت و بعثه مقام معظم رهبری به منظور ارزیابی فعالیتهای انجام شده بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب دراین بازدید با گزارش آقایان سهراب فولادوند و بشیرسلیمی فرمانده و مسئول استان های مرکزمقاومت بسیج بین الملل سازمان حج و زیارت در جریان فعالیت های انجام شده و برنامه های آینده دراین حوزه قرار گرفت.


دراین بازدید فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان حج وزیارت با ارائه گزارشی به راه اندازی دفاتر بسیج درادارات این سازمان در31 استان کشوراشاره کرد وازبرنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی با هدف الگوسازی و تبیین اندیشه های رهبرمعظم انقلاب در زمینه تمدن نوین اسلامی خبر داد.


دراین بازدید که آقایان خوشنویس معاون توسعه مدیریت و منابع و صالحی مدیر حوزه ریاست و راوبط عمومی بعثه مقام معظم رهبری نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت را همراهی می کردند حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب خواستارتهیه بانک کامل اطلاعات اعضای مرکزمقاومت بسیج سازمان حج وزیارت شد و درخصوص برگزاری برنامه های فرهنگی و سفرهای زیارتی برای اعضا و خانواده های این مرکز تذکراتی داد. 


حجت الاسلام والمسلمین نواب با تاکید براینکه بسیج باید فعال باشد، افزود: این نهاد؛ یادگار امام امت(رض) است و این یادگار باید برای آیندگان بعنوان ارمغان ارزشمندی حفظ شود. 


وی با بیان خاطره ای از شهید صیاد شیرازی، از وی بعنوان بسیجی ترین ارتشی یاد کرد و اظهار داشت: بسیج باید درچارچوب ها حرکت و با دقت عمل کند و برای پویایی آن هرچقدر می توان کار و تلاش کرد.


نماینده ولی فقیه همچنین با اشاره به اهمیت، نقش و جایگاه امر به معروف و نهی از منکر درجامعه تصریح کرد: ماههای محرم وصفر فرصت خوبی برای برگزاری برنامه های فرهنگی در خصوص این فریضه است.


وی همچنین خواستار برگزاری جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر و مرکز مقاومت بسیج بین الملل سازمان حج وزیارت به صورت مستمر شد و بر لزوم ارتباط با دفاتر استان ها و استفاده هرچه بیشتر از نیروهای ارزشی عضو بسیج تاکید کرد.


حجت الاسلام والمسلمین نواب درپایان آمادگی خود را برای حمایت هرچه بیشتر از برنامه های بسیج و ترویج تفکر بسیجی و اجرای برنامه های فرهنگی در ارتباط با امر به معروف ونهی از منکر در حوزه حج وزیارت اعلام کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران