سرپرست حجاج ایرانی از  واحد چاپ و صحافی موسسه مشعر بازدید کرد سرپرست حجاج ایرانی از  واحد چاپ و صحافی موسسه مشعر بازدید کرد سرپرست حجاج ایرانی از  واحد چاپ و صحافی موسسه مشعر بازدید کرد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
سرپرست حجاج ایرانی از  واحد چاپ و صحافی موسسه مشعر بازدید کرد سرپرست حجاج ایرانی از  واحد چاپ و صحافی موسسه مشعر بازدید کرد سرپرست حجاج ایرانی از  واحد چاپ و صحافی موسسه مشعر بازدید کرد سرپرست حجاج ایرانی از  واحد چاپ و صحافی موسسه مشعر بازدید کرد سرپرست حجاج ایرانی از  واحد چاپ و صحافی موسسه مشعر بازدید کرد

سرپرست حجاج ایرانی از  واحد چاپ و صحافی موسسه مشعر بازدید کرد

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی از واحد چاپ و صحافی موسسه فرهنگی هنری مشعر در شهر قم بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی، پیش از ظهر امروز پنجشنبه (9 آبان ماه) از مرکز انتشارات موسسه فرهنگی هنری مشعر در شهر قم بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت.


وی در جریان بازدید از چاپخانه موسسه مشعر به مدیران این مجموعه توصیه کرد که مسائل ایمنی را جدی بگیرند و همچنین بر حفظ و نگهداری دستگاه‌ها توجه لازم داشته باشند.


سرپرست حجاج ایرانی پس از بازدید از بخش ها و واحدهای مختلف این چاپخانه در نشستی با مدیران واحدها گفت: چاپخانه موسسه فرهنگی هنری مشعر در این سال‌ها، شیب ملایم رشد را دنبال کرده و کارها به نحو نسبتاٌ مطلوبی در حال پیشرفت است.


وی افزود: در بازدیدی که از واحدهای مختلف این مجموعه داشتم، خوشبختانه شاهد تلاش و کوشش کارکنان بودم که جای تقدیر و تشکر دارد؛ اما می شود تلاش‌ها را بیش از این در جهت رشد و شکوفایی بیشتر مجموعه افزایش داد.


نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، داشتن نیت خیر و تلاش برای ارائه کار مفید، فاخر و اثربخش را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: شما عزیزانی که در این واحد فعالیت می‌کنید، بدانید که این زحمت‌ها و تلاش‌ها بی‌ثمر نخواهد ماند و آثار زحمات شما در مناسک عبادی حج و عمره و یا زیارت اماکن مقدس و حرم معصومین (علیهم السلام) راهگشای حاجیان یا زائران خواهد بود و نتیجه کارتان ماندگار است.


وی یادآور شد: نیروی انسانی با انگیزه در هر مجموعه بسیار موثر است، همه باید این نگاه را داشته باشیم که برای مجموعه خدمتی انجام دهیم و اگر با چنین نگاهی فعالیت کنیم، شاهد رشد و شکوفایی بیشتری خواهیم بود.


سرپرست حجاج ایرانی در پایان این بازدید در جمع کارکنان و کارمندان این مجموعه حضور یافت و از تلاش‌های و زحمات آن‌ها قدردانی و تشکر کرد.


حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی اکبری مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری مشعر نیز در حاشیه این بازدید از انتشار 1400 عنوان کتاب توسط موسسه مشعر خبر داد و گفت: این مجموعه هم‌اینک راه رشد و پیشرفت را در پیش‌گرفته است و با همکاری و همیاری همه همکاران در تلاشیم که شاهد شکوفایی بیشتر باشیم.


وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود موسسه فرهنگی هنری مشعر در تلاشیم با کمک مجموعه‌های مختلف در حوزه کتاب دینی و مذهبی گام‌های خوبی را برداریم به‌همین منظور به دنبال دستیابی استاندارهای ملی هستیم که از این طریق فضای جدیدی را در حوزه نشر و توزیع در کشور ایجاد کنیم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران