استرداد اشیای گمشده زائران اربعین از سوی حرم عباسی

واحد اشیای گمشده حرم مطهر عباسی از زائران اربعین خواست برای اطلاع و دستیابی به اشیای گم شده خود با مراجعه به محل این واحد در آستان مقدس عباسی یا تماس تلفنی اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، واحد اشیای گمشده وابسته به بخش هدایا و نذورات آستان مقدس عباسی از تمامی زائرانی که هنگام تشرف به حرم مطهر حضرت عباس (علیه السلام) در ایام اربعین اشیای خود را گم کرده اند درخواست کرد برای استرداد اشیای خود که توسط پرسنل آستان یافت شده است، تماس بگیرند.
براساس این گزارش، طبق اعلام واحد اشیای گمشده آستان مقدس عباسى، زائران می توانند برای اطلاع و دستیابی به اشیای گم شده خود از طریق مراجعه به محل این واحد در آستان مطهر عباسی یا تماس با شماره تلفن: 009647804947331 و یا از طریق ایمیل lost@alkafeel.net اقدام کنند.
این واحد اعلام کرد، زائران می توانند از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی https://alkafeel.net/lost/ از وجود لوازم گمشده خویش در بین اشیای یافته شده اطلاع پیدا کنند.
گفتنی است، شبکه جهانی الکفیل صفحه اینترنتی فوق الذکر را برای اشیای گمشده اختصاص داده است که مرتب توسط پرسنل واحد مزبور به روز رسانی می شود تا زائران بتوانند از اشیای گمشده خود در آستان قدس عباسی یا در حوالی حرم مطهر اطلاع حاصل نمایند و بدین ترتیب استرداد اموال زائران تسهیل شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران