نقل و انتقال فیش‌های حج در دفترخانه ممنوع است نقل و انتقال فیش‌های حج در دفترخانه ممنوع است نقل و انتقال فیش‌های حج در دفترخانه ممنوع است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
نقل و انتقال فیش‌های حج در دفترخانه ممنوع است نقل و انتقال فیش‌های حج در دفترخانه ممنوع است نقل و انتقال فیش‌های حج در دفترخانه ممنوع است نقل و انتقال فیش‌های حج در دفترخانه ممنوع است نقل و انتقال فیش‌های حج در دفترخانه ممنوع است

نقل و انتقال فیش‌های حج در دفترخانه ممنوع است

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه گفت:نقل و انتقال فیش‌های حج در دفترخانه‌های ثبت اسناد ممنوع است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حامد دارابی در مورد نقل و انتقال فیش‌های حج تمتع و عمره گفت: نقل و انتقال فیش‌ها تمتع و عمره از چالش‌های سازمان حج و زیارت است، تنها مرجع رسمی که می‌تواند نسبت به نقل و انتقال فیش‌های حج اقدام کند، سازمان حج و زیارت است.


وی افزود: موارد زیادی از مراجعه افراد به دفترخانه‌های ثبت اسناد رسمی برای انتقال فیش حج مشاهده می شود در حالی که این انتقال از نظر سازمان حج و زیارت فاقد اعتبار است.


مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: حتی در صورت انتقال، سازمان حج و زیارت همچنان فرد نخست را به عنوان صاحب فیش می شناسد.


دارابی از شهروندان خواست برای هرگونه نقل و انتقال حتما از طریق سازمان حج و زیارت اقدام کنند تا بعدا مشکلی برای آنها پیش نیاید.


| شناسه مطلب: 98383
حج تمتع فیش حجمطالب مرتبط

نظرات کاربران