درخواست‌ تمام زائران اربعین در حوزه بیمه رسیدگی شد درخواست‌ تمام زائران اربعین در حوزه بیمه رسیدگی شد درخواست‌ تمام زائران اربعین در حوزه بیمه رسیدگی شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
درخواست‌ تمام زائران اربعین در حوزه بیمه رسیدگی شد درخواست‌ تمام زائران اربعین در حوزه بیمه رسیدگی شد درخواست‌ تمام زائران اربعین در حوزه بیمه رسیدگی شد درخواست‌ تمام زائران اربعین در حوزه بیمه رسیدگی شد درخواست‌ تمام زائران اربعین در حوزه بیمه رسیدگی شد

درخواست‌ تمام زائران اربعین در حوزه بیمه رسیدگی شد

مسؤول بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت با اشاره به رضایتمندی زائران از خدمات بیمه‎ای در اربعین امسال گفت: تمام درخواست‌های زائران با تسریع در محل پیگیری و بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، ناصر شاهنده مسؤول بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت در خصوص برنامه‌های انجام گرفته برای ایام اربعین حسینی اظهار داشت: ما به عنوان یکی از کارگروه‌های کمیته ثبت‌نام و اعزام اربعین حسینی به فعالیت در ایام اربعین پرداختیم و برای نخستین‌بار در قالب تیم‌های کارشناسی، نظارت بر حسن اجرای عملکرد بیمه‌ای و درمانی را انجام دادیم‌.


وی افزود: برنامه‌ریزی‌های خوب و دقیقی برای حضور فعال در ایام اربعین حسینی انجام گرفت و تیم‌های کارشناسی مجرب و با تجربه در پایانه‌های مرزی، شهرهای نجف، کربلا، کاظمین و به طور سیار در سامرا و طول مسیر حضور یافتند.


شاهنده با اشاره به برنامه‌های انجام گرفته در ایام اربعین حسینی گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها بحث نظارت بر حسن انجام اجرای تعهدات شرکت منتخب بیمه‌گر و خدمات درمانی به زائران بود؛ البته امسال با توجه به فعالیت واحد امداد و راهنمایی زائر بر عملکرد این بخش نیز نظارت می‌کردیم.


وی تصریح کرد: رسیدگی به درخواست‌ها و شکایت‌های زائران و تسریع رفع مشکلات آنها در ایام اربعین حسینی به خوبی و با دقت و اهتمام ویژه‌ای انجام گرفت، به گونه‌ای که تمامی درخواست‌ها در محل مورد بررسی قرار می‌گرفت و هیچ درخواستی به زمان بعد از اربعین موکول نشد.


شاهنده تاکید کرد: خوشبختانه عملکرد خوبی را از همکاران بیمه شاهد بودیم و تمامی درخواست‌ها به صورت حضوری رسیدگی شد که این موضوع رضایتمندی زائران را به دنبال داشت.


وی با بیان اینکه طبق بازرسی‌ها و نظرسنجی‌ها بیمه به تعهدات خود به خوبی عمل کرد گفت:تمامی دغدغه ما این بود که زائران احساس کنند خدمات لازم بابت مبلغ پرداختی برای بیمه و خدمات درمانی را دریافت کرده‌اند و این موضوع به آینده و روزهای بعد از اربعین موکول نشود.


مسؤول بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت تصریح کرد: البته انتظار داریم که بیمه در سال‌های آتی از کارشناسان متخصصی که به جغرافیای محیطی اشراف داشته باشند استفاده کند و همچنین تعداد پایگاه‌های مستقر در کشور میزبان و مرزها را افزایش دهد.


وی در پایان اظهار کرد: زائران می‌توانند برای ارائه شکایات و گزارش‌هایی که احیانا در ایام اربعین حسینی مطرح نشده و به بعد موکول شده است، به سامانه bazresi.haj.ir مراجعه کنند.


 


| شناسه مطلب: 98390
اربعین حسینی بیمهمطالب مرتبط

نظرات کاربران