از میزبانی مردم مهران تقدیر شد از میزبانی مردم مهران تقدیر شد از میزبانی مردم مهران تقدیر شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
از میزبانی مردم مهران تقدیر شد از میزبانی مردم مهران تقدیر شد از میزبانی مردم مهران تقدیر شد از میزبانی مردم مهران تقدیر شد از میزبانی مردم مهران تقدیر شد

از میزبانی مردم مهران تقدیر شد

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام گفت: با توجه به میزبانی مردم شهرستان مهران از زائران اربعین حسینی و به منظور تقدیر از خدمت رسانی مردم این شهرستان، رهبر معظم انقلاب از مردم این شهرستان تقدیر می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام حشمت الله رستمی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: به همین منظور پنج هزار بسته فرهنگی اهدایی رهبر معظم انقلاب بین مردم این شهرستان توزیع خواهد شد.


وی ادامه داد: این بسته های فرهنگی توسط ۱۲۰ نفر از روحانیان در قالب گروه های سه نفره طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری از طریق  مراجعه به درب منازل مردم این شهرستان  توزیع می شود.


وی اظهار کرد: علاوه بر بسته های فرهنگی، تقدیر نامه ای به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب به منظور پاسداشت خدمات مردم مهران در ایام اربعین به مردم اهدا می شود تا سالهای آینده نیز شاهد خدمات رسانی مردم این منطقه به زائران اربعین حسینی باشیم.


به گفته معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام، این اقدام به همت سازمان تبلیغات اسلامی کشور و اداره کل تبلیغات اسلامی استان  ایلام انجام و برای توزیع این بسته ها هماهنگی های لازم با مسوولان و دستگاه های مختلف انجام شده است.


شهرستان مرزی مهران واقع در ۸۵کیلومتری مرکز استان یکی از مهمترین کانونهای مهم تردد زایران محسوب می شود.


در طول ایام اربعین امسال شش میلیون تردد در مرز مهران به ثبت رسیده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران