مهلت ارسال آثار به جشنواره «شورعشق» تمدید شد مهلت ارسال آثار به جشنواره «شورعشق» تمدید شد مهلت ارسال آثار به جشنواره «شورعشق» تمدید شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
مهلت ارسال آثار به جشنواره «شورعشق» تمدید شد مهلت ارسال آثار به جشنواره «شورعشق» تمدید شد مهلت ارسال آثار به جشنواره «شورعشق» تمدید شد مهلت ارسال آثار به جشنواره «شورعشق» تمدید شد مهلت ارسال آثار به جشنواره «شورعشق» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره «شورعشق» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری «شورعشق» با موضوع فیلم و عکس اربعین تا ۲۰ آذر تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، با توجه به اتمام دریافت آثار جشنواره شورعشق اربعین و نظر به درخواست‌های هنرمندان متقاضی به شرکت در جشنواره، مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آذر تمدید شد.


علاقمندان برای شرکت در جشنواره تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۲۰ آذرماه فرصت دارند تا آثار خود را به آدرس ایمیل arbaeenfestival۹۸@gmail.com بر اساس فرم موجود در لینک http://bit.ly/2qJR3St ارسال کنند.


جشنواره سراسری شورعشق در دو بخش فیلم (مستند و موبایلی) و عکس (حرفه‌ای و موبایلی) پذیرای دریافت آثار علاقمندان به حضور در این جشنواره است.


این جشنواره تلاش دارد با محوریت قراردادن «مسیر آزادگی» (ایثارگران مسیر - یاریگران مسیر-پرچم داران مسیر) و «وحدت اسلامی» (نماز وحدت- همراهان وحدت-یاران جهانی حسینی)، به معرفی زیبایی‌های پیاده روی اربعین به عنوان نماد همبستگی بین مسلمانان جهان اسلام، انعکاس شور ولایی حرکت اربعین به جامعه اسلامی و تشویق جوانان به حضور در این رویداد، هدایت استعدادهای هنری و اسلامی و تشویق جوانان به حضور در این رویداد و تشویق جوانان برای حضور موثر در فضای مجازی و تولید محتوا با محوریت شعار های دینی و اسلامی بپردازد و قدمی در راستای تحقق فرهنگ سرور و سالار شهیدان بردارد.


موسسه فرهنگی هنری تبسم مهر نیکان مجری طرح، جشنواره سراسری  فیلم و عکس شورعشق اربعین به دبیری شهرام مقصودی را برعهده دارد.


| شناسه مطلب: 98432
اربعین جشنوارهمطالب مرتبط

نظرات کاربران