لزوم مردمی‌تر برگزار کردن اربعین لزوم مردمی‌تر برگزار کردن اربعین لزوم مردمی‌تر برگزار کردن اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
لزوم مردمی‌تر برگزار کردن اربعین لزوم مردمی‌تر برگزار کردن اربعین لزوم مردمی‌تر برگزار کردن اربعین لزوم مردمی‌تر برگزار کردن اربعین لزوم مردمی‌تر برگزار کردن اربعین

لزوم مردمی‌تر برگزار کردن اربعین

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بر مردمی‌تر برگزار کردن مراسم اربعین تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام محمد قمی ظهر امروز (پنجشنبه) در آئین تجلیل از مؤکب‌داران استان ایلام اظهار داشت: با توجه به اینکه مردم استان ایلام و بخصوص شهر مهران در ایام اربعین، زحمات زیادی را برای میزبانی از زوار اربعین کشیدند، بر خود لازم دانستیم بعد از این ایام، از آنها تقدیر و تشکر کنیم.


وی با اشاره به اینکه در این بین مؤکب‌داران استان، زحمات زیادی برای خدمات‌رسانی به زوار کشیده‌اند، ادامه داد: ما تا آنجا که در تلاش و توان داشته باشیم، برای سال آینده به مؤکب‌داران کمک خواهیم کرد.


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: قطعاً هر سال اربعین پرشورتر و پررونق‌تر برگزار خواهد شد؛ در این زمینه باید مسائل و مشکلات سال‌های گذشته برطرف و پیگیری شود.


حجت‌الاسلام قمی بیان کرد: علاوه بر توسعه زیرساخت‌ها نظیر جاده که توسط مسئولان در حال انجام و شکل‌گیری است، مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی نیز برای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی در این منطقه تلاش خواهند کرد.


وی افزود: اربعین باید مردمی‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود و این مسئله در ستاد مرکزی اربعین توسط سازمان تبلیغات اسلامی مطرح شده است.


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در مسئله اربعین باید نقش مردم پررنگ شود که در این زمینه سازمان تبلیغات، برنامه‌ها و اقداماتی را شروع کرده و قطعاً در سال آینده این نقش بیشتر خواهد شد.


حجت‌الاسلام قمی با اشاره به اینکه مسائل و مشکلات سال‌های گذشته باید از همین الان پیگیری و چاره‌اندیشی شود، اظهار داشت: نباید مسائل و مشکلات را برای یک ماه مانده به اربعین گذاشت بلکه باید هر چه سریعتر نسبت به رفع آنها اقدام کرد.


به گفته وی، در این زمینه سازمان تبلیغات اسلامی با تمام توان در خدمت مردم و مؤکب‌داران استان ایلام و شهر مهران خواهد بود.


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تأکید کرد: راه طولانی در پیش داریم تا خدمات درخور شأن زائران محقق شود؛ در این زمینه هرچند تلاش‌های زیادی انجام شده ولی کافی نیست و باید به طور جدی برای خدمات‌رسانی به زوار قدم برداشت.


| شناسه مطلب: 98439
اربعین شهرمهرانمطالب مرتبط

نظرات کاربران