نیجریه: شیخ زکزاکی خودش می‌خواهد در زندان باشد! نیجریه: شیخ زکزاکی خودش می‌خواهد در زندان باشد! نیجریه: شیخ زکزاکی خودش می‌خواهد در زندان باشد! بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
نیجریه: شیخ زکزاکی خودش می‌خواهد در زندان باشد! نیجریه: شیخ زکزاکی خودش می‌خواهد در زندان باشد! نیجریه: شیخ زکزاکی خودش می‌خواهد در زندان باشد! نیجریه: شیخ زکزاکی خودش می‌خواهد در زندان باشد! نیجریه: شیخ زکزاکی خودش می‌خواهد در زندان باشد!

نیجریه: شیخ زکزاکی خودش می‌خواهد در زندان باشد!

آژانس اطلاعاتی نیجریه مدعی شد دبیرکل زندانی جنبش اسلامی این کشور خودش می‌خواهد در بازداشت این آژانس بماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج،  آژانس اطلاعاتی نیجریه مدعی شد علامه ابراهیم زکزاکی، دبیرکل جنبش اسلامی این کشور، خودش می‌خواهد در بازداشت این آژانس به سر برد و هیچ تمایلی به آزاد شدن ندارد.


این در حالی است که مسئولان این آژانس به او اجازه نمی‌دهند با خبرنگاران مصاحبه کند تا این مطلب را با زبان خودش به اطلاع مردم برساند.


در همین حال، حامیان این مبلِّغ اسلامی این ادعا را رد کرده و خواستار آزادی فوری شیخ زکزاکی شده‌اند.


مردم نیجریه بارها با برگزاری تظاهرات در ابوجا -پایتخت این کشور- خواستار آزادی شیخ زکزاکی -که از سال ۲۰۱۵ به رغم صدور حکم آزادی در بازداشت به سر می‌برد- شده‌اند. شیخ زکزاکی در درگیری خونین ۲۰۱۵ و حمله نیروهای دولتی به حامیانش در شهر زاریا بازداشت شده است.


| شناسه مطلب: 98467
نیجریهمطالب مرتبط

نظرات کاربران