بیماری وسواس در حرم حضرت معصومه(س) درمان می‌شود بیماری وسواس در حرم حضرت معصومه(س) درمان می‌شود بیماری وسواس در حرم حضرت معصومه(س) درمان می‌شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
بیماری وسواس در حرم حضرت معصومه(س) درمان می‌شود بیماری وسواس در حرم حضرت معصومه(س) درمان می‌شود بیماری وسواس در حرم حضرت معصومه(س) درمان می‌شود بیماری وسواس در حرم حضرت معصومه(س) درمان می‌شود بیماری وسواس در حرم حضرت معصومه(س) درمان می‌شود

بیماری وسواس در حرم حضرت معصومه(س) درمان می‌شود

کارگاه معارفی «وسواس» با هدف درمان اختلالات فکری وسواس در آستان مقدس حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها برای پنجمین سال متوالی به همت واحد مشاوره خواهران این آستان برای بانوان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، وسواس یک نوع رفتار یا اعمال ذهنی تکراری است که بیمار برای کاهش پریشانی ناشی از افکار وسواسی آن را انجام می‌دهد.


 اعمال و رفتارهای وسواسی بر اساس یک رشته مقررات تشریفاتی یا قالبی انجام می‌شود که شایع‌ترین آن در جوامع غربی و همچنین ایران، وسواس شست‌وشو است.


کارگاه معارفی «وسواس» بیش از پنج سال است که در حرم بانوی کرامت به صورت عملی راهنمای بانوان درگیر با این بیماری است.


این کارگاه معارفی با استقبال بی‌نظیر بانوان سراسر کشور روبرو شده و به علت نتایج مثبت و بهبودی مبتلایان در حال حاضر یکی از بهترین کارگاه‌های درمان بیماری وسواس در کشور محسوب می‌شود.


این کارگاه معارفی در روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در مدرس پنج شبستان نجمه خاتون سلام‌الله علیها حرم حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود و تدریس ابتدایی این کارگاه معارفی را خانم بیگدلی از اساتید حوزه علمیه خواهران برعهده دارند.


خاطرنشان می‌شود، این کارگاه معارفی به همت واحد مشاوره خواهران برای بانوان برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران