مرز مهران برای تردد مسافر بازگشایی شد مرز مهران برای تردد مسافر بازگشایی شد مرز مهران برای تردد مسافر بازگشایی شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
مرز مهران برای تردد مسافر بازگشایی شد مرز مهران برای تردد مسافر بازگشایی شد مرز مهران برای تردد مسافر بازگشایی شد مرز مهران برای تردد مسافر بازگشایی شد مرز مهران برای تردد مسافر بازگشایی شد

مرز مهران برای تردد مسافر بازگشایی شد

معاون امنیتی، انتظامی و اجتماعی استانداری ایلام گفت: مرز مهران که به‌ دلیل برخی ناآرامی‌ها در کشور عراق اخیراً بسته شده بود، هم‌اکنون برای تردد مسافر باز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، محمد نوذری معاون امنیتی، انتظامی و اجتماعی استانداری ایلام گفت: مرز مهران که به‌ دلیل برخی ناآرامی‌ها در کشور عراق اخیراً بسته شده بود، هم‌اکنون شده و تردد از این مرز صورت می‌گیرد.


محمد نوذری اظهار داشت: به دلیل برخی نا آرامی‌های اخیر در کشور عراق، مرز مهران از آبان ماه سال‌جاری بسته‌ شد و امکان تردد مسافر در آن ممکن نبود.


وی با اشاره به اینکه هم اکنون مرز مهران باز شده و امکان تردد مسافر فراهم شده است،اظهار داشت: در مدت بسته بودن مرز، تردد کامیون‌های حامل کالاهای صادراتی به مرز مهران به صورت عادی در جریان بود و در این راستا مشکلی وجود نداشت.


شهر مرزی مهران در استان ایلام با حدود ۲۳۰ کیلومتر فاصله با بغداد نزدیک‌ترین شهر مرزی کشورمان به پایتخت عراق  است که امروز به کانون فعالیت‌های صادراتی و تردد زائران با کشور همسایه تبدیل شده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران