اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی موجب هراس دشمن شده است اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی موجب هراس دشمن شده است اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی موجب هراس دشمن شده است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی موجب هراس دشمن شده است اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی موجب هراس دشمن شده است اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی موجب هراس دشمن شده است اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی موجب هراس دشمن شده است اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی موجب هراس دشمن شده است

اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی موجب هراس دشمن شده است

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران اظهار داشت: اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی موجب هراس دشمن شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، خانم ظهیری در نشست هم اندیشی بانوان مبلغه اربعین که در حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت در استان قم برگزار شد، بیان کرد: اینکه یاد امام حسین(علیه السلام) هیچ گاه در دل ها سرد نمی شود، وعده الهی است.


وی حرکت اربعین را موجب زمینه سازی برای برقراری تمدن بزرگ اسلامی در سراسر هستی عنوان کرد و افزود: برطرف کردن کاستی ها، شناسایی آسیب ها و مقابله با آنها یک تکلیف است و همه دست اندرکاران کمیته ها و افرادی که مسئولیت اجرا و برقراری امنیت را داشتند این تکلیف را بر عهده دارند.


خانم ظهیری بیان کرد: مبلغات متولی امری از امور و رسمی از رسوم هستند تا بتوانند این ماموریت بزرگ را که به آنها سپرده شده است به سرانجام برسانند.


وی گفت: امیدواریم کسانی که به فرمایش مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) چشم های طمع دار و دهان های باز مانده به کینه دارند که حتی کنسول گری ایران در نجف نیز برای آنها قابل تحمل نیست، با این وحدت رویه به عزلت پناه ببرند.


معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با بیان اینکه بیش از چهار هزار مبلغ امسال در راهپیمایی اربعین حضور داشتند، افزود: اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی با مدیریت شیعه موجب هراس دشمن شده است.


وی با تاکید بر اینکه مبلغات ابتدا باید فرد به فرد خود را به آداب و ادب زیارت اربعین مقید کنند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند که میزبانی را از عراق نگیرید و رعایت حال میزبان از ادب میهمان است.


خانم ظهیری بیان کرد: تبلیغ اربعین تنها تبلیغ زیارت نیست زیرا زیارت تنها مربوط به یک روز و یک ساعت و یک زمان نیست بلکه همیشه در جریان است.


وی گفت:‌ هر زمان مردان جامعه در خفقان و شرایط سخت بودند پرچم داری بر عهده زنان است همانگونه که حضرت زینب(سلام الله علیها) اینگونه عمل کردند.


معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران ابراز کرد: جلسات اربعین به صورت مستمر برگزار خواهد شد تا هر سال بهتر و گسترده تر بتوانیم به خدمت رسانی بپردازیم.


 


| شناسه مطلب: 98557
اربعین بانوانمطالب مرتبط

نظرات کاربران