پایان داوری آثار ارسالی به سوگواره ملی عکس مسیر سبز پایان داوری آثار ارسالی به سوگواره ملی عکس مسیر سبز پایان داوری آثار ارسالی به سوگواره ملی عکس مسیر سبز بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
پایان داوری آثار ارسالی به سوگواره ملی عکس مسیر سبز پایان داوری آثار ارسالی به سوگواره ملی عکس مسیر سبز پایان داوری آثار ارسالی به سوگواره ملی عکس مسیر سبز پایان داوری آثار ارسالی به سوگواره ملی عکس مسیر سبز پایان داوری آثار ارسالی به سوگواره ملی عکس مسیر سبز

پایان داوری آثار ارسالی به سوگواره ملی عکس مسیر سبز

دبیر اجرایی چهارمین سوگواره ملی عکس با عنوان مسیر سبز ویژه اربعین حسینی ۹۸ اداره کل بهزیستی استان ایلام گفت: داوری بیش از ۴۱۰ اثر ارسالی به این جشنواره پایان یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، آزاده خرم روز شنبه در گفت‌ وگو ی خبری افزود: این سوگواره در رشته عکاسی و در ۲ بخش حرفه ای و آماتور برگزار می شود که پس از اعلام فرخوان آن در مهرماه امسال در مجموع بیش از ۴۰۰ اثر از ۱۱۵ عکاس کشور به دبیرخانه این برنامه ارسال شد.


وی ادامه داد: این آثار از عکاسان و زائران اربعین حسینی ۱۴ استان کشور شامل خوزستان، سمنان، کرمانشاه، کردستان، لرستان، همدان، مرکزی، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، گلستان، تهران، خراسان رضوی، قم و ایلام دریافت شده است.


دبیر اجرایی چهارمین سوگواره ملی عکس با عنوان مسیر سبز ویژه اربعین حسینی با بیان اینکه این برنامه امسال با مشارکت تامین اجتماعی برگزار شده است، تاکید کرد: داوری آثار جشنواره امسال توسط منوچهر تتری و رحیم رضاپسند از اساتید حوزه عکاسی استان و فرامرز میراحمدی از اساتید عکاسی استان فارس انجام شده است.


خرم موضوع این سوگواره را ثبت تصاویر از حضور معلولان و سالمندان در پیاده‌روی اربعین حسینی ۹۸ و نحوه خدمات‌رسانی سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی به زائران در مرز مهران عنوان کرد.


وی، ثبت تقویت انگیزه و امید بین معلولان و سالمندان برای حضور در پیاده روی اربعین حسینی، تشویق عکاسان و عموم مردم برای ثبت تصاویر و انعکاس توانمندی های جامعه هدف بهزیستی از طریق هنر عکاسی، انعکاس روند خدمات رسانی سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران را از اهداف برگزاری این سوگواره برشمرد.


به گفته دبیر اجرایی این سوگواره، مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان این سوگواره سه شنبه این هفته(۱۲ آذرماه) همزمان با روز جهانی معلولان در اداره کل بهزیستی ایلام برگزار می شود.


سوگواره ملی عکس مسیر سبز ویژه اربعین حسینی از سال ۹۵ به همت اداره کل بهزیستی ایلام تاکنون به مدت سه دوره برگزار شده است و امسال برای چهارمین سال متوالی برگزار می شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران