تشرف زائران گرجستانی به حرم مطهر رضوی تشرف زائران گرجستانی به حرم مطهر رضوی تشرف زائران گرجستانی به حرم مطهر رضوی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
تشرف زائران گرجستانی به حرم مطهر رضوی تشرف زائران گرجستانی به حرم مطهر رضوی تشرف زائران گرجستانی به حرم مطهر رضوی تشرف زائران گرجستانی به حرم مطهر رضوی تشرف زائران گرجستانی به حرم مطهر رضوی

تشرف زائران گرجستانی به حرم مطهر رضوی

زائرانی از کشور گرجستان جهت زیارت حرم مطهر رضوی به مشهد مقدس سفر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، این گروه ۳۸ نفره بعد از تشرف به حرم مطهر رضوی و بهره‌مندی از فیض زیارت ثامن‌الحجج(ع) از موزه مرکزی، موزه قرآن، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد حرم مطهر بازدید کردند.
این گروه از زائران همچنین با حضور در رواق دارالرحمه حرم مطهر رضوی از برنامه‌های فرهنگی آستان مقدس رضوی از جمله سخنرانی و بیان معارف دینی، بیان احکام و آداب زیارت و ذکر توسل به اهل ‌بیت عصمت و طهارت(ع) که به همت مدیریت زائران غیر ایرانی این آستان مقدس برای آن‌ها تدارک دیده شده بود بهره‌مند شدند.
فارض رجب اُف سرپرست این گروه، در حاشیه این تشرف گفت: از معصومین(ع) روایت شده است که هر کس به زیارت امام رضا(ع) بیاید دعایش مستجاب است و ما هم به امید استجابت دعا و کسب معرفت نسبت به ساحت قدسی ائمه معصومین(ع) به زیارت امام رضا(ع) می‌آییم.
وی با بیان اینکه حرم امام رضا(ع) سرشار از معنویت و نورانیت است، ابراز کرد: مردم کشور گرجستان اشتیاق بسیاری برای تشرف به زیارت امام رضا(ع) دارند و از مسئولان آستان قدس رضوی تقاضا داریم تسهیلات ویژه‌ای برای تشرف این زائران به بارگاه منور رضوی فراهم آورند.
گفتنی است این گروه از زائران که به میزبانی مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی به حرم مطهر امام مهربانی‌ها مشرف شده‌اند، طی مدت حضور خود در شهر مقدس مشهد در زائرسرای رضوی اقامت دارند.


منبع: آستان نیوز


| شناسه مطلب: 98592
گرجستان امام رضامطالب مرتبط

نظرات کاربران