تردد ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سال ۹۸ از مرز مهران تردد ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سال ۹۸ از مرز مهران تردد ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سال ۹۸ از مرز مهران بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
تردد ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سال ۹۸ از مرز مهران تردد ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سال ۹۸ از مرز مهران تردد ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سال ۹۸ از مرز مهران تردد ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سال ۹۸ از مرز مهران تردد ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سال ۹۸ از مرز مهران

تردد ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سال ۹۸ از مرز مهران

مدیر پایانه مرزی مهران از تردد ۶ میلیون و ۳۰۴ هزار و ۱۹۴ نفر از ابتدای امسال از طریق مرز بین المللی مهران برای زیارت عتبات عالیات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، «مجتبی سلیمانی» اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون شش میلیون و 304 هزار و 194 نفر از پایانه مرزی مهران برای زیارت عتبات عالیات تردد داشته اند.


وی تصریح کرد: از این تعداد مجموعا سه میلیون و 297 هزار و 296نفر به کشور ورود که از این تعداد دو میلیون و 611 هزار و 344 زائر ایرانی و 685 هزار و 952زائر نیز اتباع  خارجی بوده اند.


سلیمانی خاطرنشان کرد: آمار خروجی زائران نیز سه میلیون 6 هزار و 898 نفر بوده که از این تعداد دو میلیون و 491 هزار و 162 زائر ایرانی و 515 هزار و 736 زائر نیز  اتباع خارجی بوده اند.


شهر مرزی مهران در استان ایلام با حدود ۲۳۰ کیلومتر فاصله با بغداد، نزدیک‌ترین شهر مرزی کشورمان به پایتخت عراق  است که امروز به کانون فعالیت‌های صادراتی و تردد زائران با کشور همسایه تبدیل شده است.


| شناسه مطلب: 98593
مرز مهران عتباتمطالب مرتبط

نظرات کاربران