فراخوان کارگزاران حج تا 20 آذر ماه ادامه دارد/شاخص های انتخاب مدیر، معاون و عوامل اجرایی حج فراخوان کارگزاران حج تا 20 آذر ماه ادامه دارد/شاخص های انتخاب مدیر، معاون و عوامل اجرایی حج فراخوان کارگزاران حج تا 20 آذر ماه ادامه دارد/شاخص های انتخاب مدیر، معاون و عوامل اجرایی حج بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
فراخوان کارگزاران حج تا 20 آذر ماه ادامه دارد/شاخص های انتخاب مدیر، معاون و عوامل اجرایی حج فراخوان کارگزاران حج تا 20 آذر ماه ادامه دارد/شاخص های انتخاب مدیر، معاون و عوامل اجرایی حج فراخوان کارگزاران حج تا 20 آذر ماه ادامه دارد/شاخص های انتخاب مدیر، معاون و عوامل اجرایی حج فراخوان کارگزاران حج تا 20 آذر ماه ادامه دارد/شاخص های انتخاب مدیر، معاون و عوامل اجرایی حج فراخوان کارگزاران حج تا 20 آذر ماه ادامه دارد/شاخص های انتخاب مدیر، معاون و عوامل اجرایی حج

فراخوان کارگزاران حج تا 20 آذر ماه ادامه دارد/شاخص های انتخاب مدیر، معاون و عوامل اجرایی حج

مدیر کل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت با اشاره به فراخوان های مدیر آشپزخانه، مدیر کاروان«تطبیقی و ارتقایی»، مدیر مجموعه«تطبیقی و ارتقایی»، معاون کاروان، معاون مجموعه و مامور اجرایی گفت: مهلت فراخوان ها تا روز بیستم آذرماه اعتبار دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ حمید رضا محمدی مدیر کل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت درباره فراخوان های تطبیقی و ارتقایی توضیح داد: افرادی که درخواست ارتقا با عناوین ذکر شده را داشته باشند، باید با پرکردن مشخصات خود در فراخوان مذکور در آزمون شرکت کنند که منابع لازم نیز در سایت کارگزاران معرفی شده است.


وی با بیان اینکه در طرح ارتقای کارگزاران حج، عملکرد افراد مورد توجه خواهد بود، گفت: در طرح ارتقایی افراد دارای سابقه اجرایی در حوزه عتبات و عمره، بعد از آزمون و انجام مصاحبه، امتیاز بندی و به تعداد نیاز بکار گرفته خواهند شد.


وی با اشاره به طرح تطبیقی اظهار کرد: در این طرح افراد با سابقه، اعلام آمادگی می کنند و شرایط آنها بررسی و استعلام لازم انجام می شود.


مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت تصریح کرد: در تمامی بخش ها اگر فرد درخواست کننده بعد از شرکت در فراخوان و آزمون، امتیاز لازم براساس شاخص ها را کسب کند، مجاز به فعالیت در جایگاههای ذکر شده خواهد شد.


به گفته وی، مدیران کاروان و مدیران مجموعه ها بر اساس نیاز و امتیاز انتخاب می شوند و برای عوامل اجرایی نیز لیستی از افراد منتخب تهیه خواهد شد که مدیران بر اساس آن افراد مدنظر را انتخاب می کنند.


مدیرکل امور کارگزاران با بیان اینکه در برخی هتل های مکه مکرمه از آشپزخانه های خودپخت بهره می گیریم گفت: با توجه به گسترش آشپرخانه های مجهز در برخی هتل های محل اسکان زائران، سعی کردیم تا برای این هتل ها از مدیران مجموعه هایی استفاده کنیم که به غیر از آشنایی با هتلداری با طبخ غذا نیز آشنا باشند.


وی افزود: در بحث آشپرخانه ها فراخوان لازم برای بهره گیری از افراد توانمند در این حوزه داده شده است ومهلت حضور در این فراخوان نیز تا بیستم آذرماه جاری اعتبار دارد.


 


مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت تصریح کرد: در فراخوان های سازمان حج و زیارت به ویژه برای طرح ارتقا، مهمترین موضوعات شامل ارزشیابی عملکرد گذشته، توانمندی شخص، سلامت جسمی و روانی برای ارائه خدمات مطلوب به زائران و حد نصاب نمره آزمون می باشد و به طور قطع افراد توانمند و شایسته در این حوزه رشد می یابند.


وی در خصوص تعداد مدیران و معاونانی که در نوبت تشرف قرار دارند و اینکه هر کدام از افراد چند سال یکبار توفیق دارند به حجاج خدمت کنند، گفت: شرایط انتخاب کارگزاران برای تشرف تعداد بیشتری از آنها به سفر حج به صورت یک سال در میان خواهد بود مگر اینکه افراد در آزمون ارتقا شرکت کرده و امتیازات لازم را کسب کنند یا آندسته از مدیران که بر اساس امتیاز بندی انجام شده  جزو 3 درصد تشویقی قرار گیرند.


مدیرکل امور کارگزاران تصریح کرد: با توجه به بازنشسته شدن نیروهای کارگزار، هرساله 20 تا 30 درصد نیروهای توانمند و جدید به چرخه کارگزاری اضافه خواهد شد.


وی در پایان به شاخص های انتخاب افراد در طرح های ذکر شده اشاره کرد و گفت: سن، تحصیلات، آزمون کتبی، ارزشیابی عملکرد، سوابق اجرایی حج، ایثارگری، آموزش، مصاحبه و میزان تسلط به زبان عربی از جمله موارد مهم برای حدنصاب امتیازات در حوزه کارگزاری است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران