دیدار نماینده رهبر معظم انقلاب در سوریه با سرپرست حجاج ایرانی

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در سوریه با حضور در محل بعثه مقام معظم رهبری با سرپرست حجاج ایرانی و نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین سیدابوالفضل طباطبایی اشکذری نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در کشور سوریه با حضور در محل بعثه مقام معظم رهبری در تهران با حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت دیدار و گفتگو کرد.


سرپرست حجاج ایرانی در این دیدار گزارشی از وضعیت اعزام زائران در حج 98 ارائه کرد و گفت: خوشبختانه با عنایت الهی حج 98 با استقبال بسیار خوب زائران ایرانی در کمال آرامش و امنیت برگزار شد و امیدواریم در سال 99 هم حج تمتع موفق دیگری رقم زده شود.


حجت الاسلام و المسلمین نواب با اشاره به اینکه سوریه توانست اهداف پلید دشمنان امت اسلامی و حامیان جهانی و همپیمانان منطقه ای آنان را نقش برآب کند، تاکید کرد: سوریه امروز افتخار بزرگی را برای جهان اسلام رقم زده است که در تاریخ به عنوان یک افتخار ثبت خواهد شد.


وی تصریح کرد: امروز دولت سوریه توانست با یاری کشورهای محور مقاومت امید استکبار جهانی را در کنار سرزمین اشغال شده فلسطین به یاس تبدیل کند و از اینکه سوریه را همانند فلسطین به اشغال در آورند جلوگیری کرد.


 در ادامه این دیدار طرفین در خصوص آخرین وضعیت امنیت و اعزام زائران به سوریه بحث و تبادل نظر کردند.   


| شناسه مطلب: 98682
سوریه رهبر انقلابمطالب مرتبط

نظرات کاربران